Перегляд одного допису
Старий 21.02.2013, 13:06   #4
Apocalipsis
 
Аватар для Apocalipsis
 
Реєстрація: 30.11.2011
Звідки Ви: м. Київ
Дописи: 185
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 372 раз(а) в 20 сообщениях
2

Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
Тоже мені проблема ... В мене схожих випадків було шість чи сім,а після останнього випадку, зарікся наложеним платежем не відправляти для "сумнівних" особистостей ... Так що,хіба варто було мені скулити на весь форум що так сталося ??? (Уявляю скільки "соплів і сліз" було б зі сторони інтернет-магазинів !) В таких випадках це лотерея і потрібно бути до цього готовим ! Але,на мою думку, не варто його там порядним чи непорядним називати,адже бувають закомплексовані морально-слабкі особи,котрим потім не вистачає духу сказати,що товар не підходить,чи грошей,щоб покрити витрати навіть на транспортні витрати,бо жінка,мама чи тато не дають,не кажучи вже про нерідко імпульсивну покупку.
Так що висновок слідуючий:Не знаєш по форумах і ін. джерелах інформації (друзі,знайомі, і т.д.) покупця-ніяких наложених платежів !
Нет денег - не покупай, потерпи, подсобирай и не нужно е...ть мозги тому кто тебе отправляет!!!!
А если отправили то будь добр хотябы забири с почты, позвони скажи так и так, не подходит, всегда можно договорится, и если не подходит забрал бы обратно. (проблем куча).
Но не в тупую молчать.

Мне совсем не интересно как потерпают инет.магазины, у них и цены комерческие. А тут любой рыболов покупает для себя, не подходит, он скыдывает цену до 50 % и продайот, и попадаются такие покупатели. Разницу улавливаеш!!
А вам скажу, это сообщение с предупреждением видимо не для таких как вы.
Apocalipsis зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
buzz (21.02.2013)