Перегляд одного допису
Старий 21.08.2012, 08:31   #152
Лясковский Александр
 
Аватар для Лясковский Александр
 
Реєстрація: 12.05.2006
Звідки Ви: г.Ахтырка,Сумская обл.
Дописи: 4.093
Blog Entries: 48
Сказал(а) спасибо: 4.236
Поблагодарили 9.494 раз(а) в 1.785 сообщениях
Цитата:
Допис від iva Переглянути допис
Ну якщо про мене згадали, то відзначусь теж

Лист гарний, але його варто було б доповнити й підзаконними актами розробленими на виконання вказаних пунктів основного Закону – це ст. 25 та 27 Закону України від 13.12.2001 № 2894-III «Про тваринний світ» та Постанова Кабінет Міністрів України від 18.07.1998 № 1126 «Про затвердження Порядку здійснення любительського і спортивного рибальства». Власне саме ці нормативно правові акти і регулюють питання здійснення любительського рибальства. Основна теза «це наше законне право».

Виходячи із чинного законодавства у листі ми маємо чітко визначити наш правовий статус. Вказати на дискримінацію у сюжеті Чистякові (повністю згоден з Олександром) та інших матеріалах, що носять ознаку замовного (роздрукувати та додати).
Адресувати лист краще на Кабмін перед виборами Уряд дуже любить загравати з громадянами (самі трохи маю до цього відношення тому добре знаю цю процедуру). І вже вони змусять оправдовуватися Державне агентство рибного господарства. Більше того питання буде перебувати на контролі в Уряді (копія відповіді піде туди теж). Тому посадовець «залізно дотримається» встановленого Законом часу відведеного на виконання звернення громадян.
Коли вказуємо конкретні дії факти треба давати посилання лінки. «Чиновники» дуже «люблять» аргументацію (краще подати наші гарні вчинки окремим додатком). .
+1
Согласен с Иваном по поводу законного права и дискриминации со стороны чистяковых и их возможных пособников. Мужики, нужно отойти от синдрома везде виноватых бедных родственников. Занятие ПО - наше законное право и никакой разницы в правах нас и обычных рыболовов я не вижу. А то душимые ЖАБОЙ некоторые рыболовы "гонют пургу" в наш адрес и некоторые начинают чуствовать себя бесправными бедными родственниками. Я вам больше скажу тех, у кого болезненно-ненавистное отношение к ПО гораздо меньше, чем тех кто терпимо относится к ПО. Чистяков и К искуственно нагнетают обстановку нетерпимости к ПО, и что самое противное свое негативно-шизофреническое мнение выставляют как мнение большинства рыболовов. Пройдитесь по вменяемым рыболовным сайтам и вы поймете что это так. Безусловно на любом сайте есть противники ПО, но их процент небольшой и там четко видна ЖАБА. Нормальные вменяемые рыболовы настроены вполне дружелюбно. У меня немало в Сумах товарищей ПО, которые общаютсяс рыболовами, а в несезон ПО сами рыбачат и я знаю о чем говорю.
С позиции защиты законного права и надо писать письма и обращения хоть в Держагнство, хоть в Кабмин, хоть в Конституционный суд, хоть черту лысому.ИМХО.
Лясковский Александр зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Pavlo-O (21.08.2012), Serik (21.08.2012)