Перегляд одного допису
Старий 03.12.2011, 08:45   #802
Павло
 
Реєстрація: 21.11.2011
Звідки Ви: м.Хмельницький
Дописи: 14
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 2 раз(а) в 1 сообщении
підкажіть скільки ескаватор GVS 30 кубовий ковш викопає за 6-8 год в середньому чи варта його на німати і скільки мені треба днів щоб викопати копанку таких розмірів яких я згадував вище чикаю на пропозицію та поради також прошу допоможіть як мені потрібно прорахувати зариблення копанки яких видів риб та яких за віком а також скільки щоб було нормально . Також хочу повідомити що мені не получиться прокопувати рівчачки до копанки від джерела тому що мені потрібно воду з джерела яке знаходиться на рівень вище як копанка перепускати через річку яка тече нижче а може на однім уровні з дном копанки чикаю пропозицій завчасно дякую

---------- Добавлено 03.12.2011 в 08:28 ---------- Предидущее сообщение было 01.12.2011 в 10:32 ----------

Учасники форума озеро своїми руками Ви де а у !!! всі напевно зайняті виловом риби та її продажом тому і не спілкуються це мій погляд А де засновники форума чому вони не допомагають в збудові мрій новоприбулим та ще не опитним власникам копанок потрібно пропозиції та розгляд усіх учасників форума а у відповідь "тишина" отак тільки збодували своє озеро та встановили еко-систему проблем немає та і забули про вказаний форум та їх молодих учасників

---------- Добавлено в 08:34 ---------- Предидущее сообщение было в 08:28 ----------

я не профі а ле чув що є "жидкоє стекло" як би його попробувати при цьому виловити всю рибу та розкидати на площу водойми на ваш розсуд

---------- Добавлено в 08:36 ---------- Предидущее сообщение было в 08:34 ----------

Цитата:
Допис від Ruma Переглянути допис
доливать, и по больше - вода всё равно будет уходить, но не очень быстро, возможно придётся и зимой доливать аккуратненько.
я не профі а ле чув що є "жидкоє стекло" як би його попробувати при цьому виловити всю рибу та розкидати на площу водойми на ваш розсуд


---------- Добавлено в 08:41 ---------- Предидущее сообщение было в 08:36 ----------

Кузміч помаги в майом вапросе

---------- Добавлено в 08:45 ---------- Предидущее сообщение было в 08:41 ----------

Цитата:
Допис від Кузьмич Переглянути допис
Скинь координаты
кузмич Помоги на мої вапроси
Павло зараз поза форумом