Перегляд одного допису
Старий 30.11.2011, 07:42   #801
Ruma
Модератор
 
Аватар для Ruma
 
Реєстрація: 01.04.2006
Звідки Ви: Киев Массив Радужный специальность: Ландшафтный архитектор
Дописи: 3.100
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 10.909
Поблагодарили 11.157 раз(а) в 1.482 сообщениях
Цитата:
Допис від Павло Переглянути допис
Спасібо за відповідь в мене ще таке питання Озеро яке я збираюсь викопати має розміри 20х20 метрів незнаю чи получиться по фінансам близько по глибині 1.5х3 метра фото виложу як викопаю 0.80 чорнозем після того глина з папняком а також плоскі каміння близько 1 метра квадратного вода яка буди набирати копанку буде поступати з джерела по трубі діаметром 50 (5 см.) хоча думаю поставити трубу 80 так як висною та в дощову погоду буває і води на 80 трубу по якій буде поступати вода в копанку думаю підняти над копанкою близько 1 метра над дзеркалом води так можливо щоб вода була збагадчена поітрям пириживаю чи наповнить цю копанку це джерело таким приходом Також прошу Вашого совета яка краща вода з річки чи з джерела
Если набрать хотите быстро, то можно и с речки, но с "джерела" вода будет намного лучше, ещё надо сделать обводной канал, чтобы вода с "джерела" расходилась 50х50, сейчас полемику разводить не буду - долго описывать, просто есть такие технологии. Во первых уведёте дождевую воду в сторону, во вторых не нарушится эко система рядом. Если найду книжку по водоёмам такого типа(не помню куда положил, года три уже в руки не брал). Воды вам для подпитки хватит 100%, единственно что думаю это высота, при сильных морозах могут быть нюансы, и трубу по той же причине пошире надо. Ну и лучше воду вобще не по трубе а ручьём привести в водоём, трубу использовать разве что на последних пару метров - чтобы берег не размывало.
Ruma зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
Павло (01.12.2011)