Та що там говорити про плавання без буйка

От я минулого року льопався в одній кольобанці в Хмельницькій обл. , а як виходити з води зустічає нас один чоловяга і каже :" Добрий день. Еклогія . А тут пливати не можна . " А ми питаємо чому ж пливати не можна , це що хіба водойма не загальнодержавного користування ? А ПП заборонено в Україні ? Хіба ПП не прирівнюється до риболовлі ? А почитайте ,будь-ласка закон . Бачить він , що якось все не так виходить як би йому хотілося , ну і видав він останній довод

:" А місце де ви плаваєте має бути огорожене буйками "



Тут ми зрозуміли що говорити нема про що і ... ( поїхали за буйками додому - шуткаюмора) домовилися що іншим разом ми приїдемо з своїми паперами а він нам покаже свої , так і розбіглися полюбовно .
А на Рівненщині буваю декілька раз на рік ,зустрітися з Р.І. не доводилося , але не від одного чую (тобто читаю ) що все дуже критично , але подробиці тільки при особистій зустрічі .Тобто якісь проблеми не для розголосу ? Чи я щось не розумію ? Чи це довго пояснювати ?
P.S.Без камінців у будь-чий город.