Перегляд одного допису
Старий 26.03.2011, 11:32   #87
Паша Лахай
 
Аватар для Паша Лахай
 
Реєстрація: 24.02.2009
Звідки Ви: Хмельницька обл. м.Шепетівка
Дописи: 288
Сказал(а) спасибо: 3.111
Поблагодарили 905 раз(а) в 145 сообщениях
На днях був проїздом біля річки Случ , аж бачу що льодок то вже пішов .Глянув на водичку і побачив присутність прозрака ( для Случа – просто бомба . Глибина метр півтора видно всі камінчики і травку , відчуття що прозрак має бути метрів два як мінімум ). Жабри зашевелилися , хвіст замотилявся , але згадав що завтра на роботу . Ледь відробивши наступний день, думаю ну сьогодні треба і сезон відкрити . Кум у відрядженні , але продзвонивши всіх колег по жабрам погодився скласти компашку Сергій Ш . Короче приїхали ми на місце .Ні він ні я тут не плавали раніше глибини не відомі , але радує що льоду вже немає . Швиденько вскочили у шкіру і в воду . За день прозрак значно погіршився до 1.5 м , але то нічого адже води я вже давно не бачив .По рибі в той день – не фонтан , але раків – море , як сказав Сергій : “ Тут справжнє царство раків “. Але заборона на раків не дозволила взяти пару десятків для дружини , нехай розмножуються , ми після нересту заїдемо до них погостювати з пивком .Із риби був знайдений лише окунчик 0,85 кг , який виявив бажання посміхнутися разом зі мною у фотокамеру щоб залишити згадку про відкриття сезону . Короче жабри розмочені , сезон відкритий . УРА !
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  11.jpg
Переглядів: 359
Розмір:  185,5 КБ
ID:	114933   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  22.jpg
Переглядів: 372
Розмір:  146,1 КБ
ID:	114934  
Паша Лахай зараз поза форумом  
51 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей