Перегляд одного допису
Старий 21.02.2011, 15:46   #1063
RAT
 
Аватар для RAT
 
Реєстрація: 12.01.2010
Звідки Ви: Lviv, Ukraine
Дописи: 264
Сказал(а) спасибо: 1.423
Поблагодарили 472 раз(а) в 154 сообщениях
Цитата:
Допис від KaLAN Переглянути допис
Вообще то странно. А. Медведева (из фиона) делитантом, ну никах не назовешь. Ну да ладно.
На рахунок "дилетанта" це я про себе звісно. Погоджуюся, що Андрій М. далеко не новачок в джерковій ловлі, тому в "легенькому шоці" від змісту статті. Проїхали.
По темі ТО: Не практикую таке поняття як "консервація" хоча і не ловлю взимку. Зробив класичне ТО свїй ABU 5601C JB на початку зими і мульт чемно чекає відкритої води. Як відомо в цієї моделі відсутні ШПШ, тому особливо не переймаюся типом змазки і застосовую "штатну" густу і рідку від ABU. Хоча останнім часом на форумах критикують за якість власне цей тип змазки я не помітив яких-небудь погіршень в роботі мульта на проміжку кількох років стабільного використання. Зауважу, що завжди задіюю осьове гальмо взалежності від кількох факторів і ваги джерків, відцентровий там активний постійно, + вел. пальчик постійно(як без нього?).
З мультом(мильницею) під UL-джерки не все так просто. Каюсь, ще не добрався зробити ретельне ТО після обкатки, страшно лізти після JB-шки. Але однозначно буде готова до сезону, причому перебрана власноруч ("...святі горшки не ліплять..."). Насправді, реально бракує часу.
to kompaniecck: Можливо, я щось пропустив що ви маєте на увазі говорячи про "антиреверс" і "клавиша обратного хода", класичну клавішу розторможування шпулі чи щось інше?

Востаннє редагував RAT: 21.02.2011 о 16:01. Причина: уточнення
RAT зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
KaLAN (22.02.2011), kompaniecck (21.02.2011), Oleg_P (21.02.2011)