Перегляд одного допису
Старий 31.01.2011, 02:30   #571
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Цитата:
Допис від dracon040876 Переглянути допис
Внимание впрос!!!!: Шо будет если икру другой рыппы засолить на бутеры??? Например судаковую (вобщето она и так вкусная) или например сомячью (её он Коротов ваще выкидывает).....
хочу лише додати, їстівна вся (окрім ікри марени) я віддаю перевагу "бутербродній ікрі" тому непам" ятаю коли жарив ікру в останній раз.

я ікру солю , ще й підкопчую, а останнього разу зробив пів порції по рецепту Коротова. ікра вийшла ніжна і насичена дуже смакує і під чай і під горілочку. дружина після першої дигустації відповіла що копчена смачніша. приїжаю я з сесії, а в півлітровій баночці ікри на дні трішки лишилося. і вже отримав заказ на нову порцію. про ікру марени. розповів один знайомий, випадок був з його приятелем. нажарив приятель цієї ікри і разом з дружиною повечеряв. очикування ніяких результатів не дали. лягли спать. смеркалось... десь о 03:00 в М/Ж типу сартир неможливо було потрапити, розлад шлунку - тиснув і на верхній і нижній клапан.
спустя некоторое время...
зловив цей же приятель знов марену. і подумав мабуть минулого разу вони отру їлися чимсь іншим і знову нажарив ікорки і горілочкою з верху ... дружина від експеременту відмовилась.
смеркалось... десь о 03:00 .....
Radul зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
DAMIR (31.01.2011), eva (31.01.2011), Hunter (31.01.2011)