Перегляд одного допису
Старий 29.01.2011, 23:50   #81
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.042
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 556 раз(а) в 252 сообщениях
Вибір болонки

Цитата:
Допис від Perca Переглянути допис
Доброго дня.
Підкажіть будь-ласка яке з вудилищ вибрати:
1.http://www.mikado.pl/Каталог/Удочки/Удилища_типа_«болоньез»/sword_cut_bolognese/
2.http://stavok.kiev.ua/index.html?pag...category_id=84

Умови ловлі: стояча вода, глибина 0,5 - 2 м, ловля з берега, риба - плотва, карась, карп, окунь.
Ловити буде новачок
Або можливо ваш варіант вудилища - бюджет 200 грн. Дякую за відповідь.
Я би не рекомендував купляти ці вудлища.
Вага Мікадо взагалі насторожує. 430 гр. - це вага 100% скляної 5-ти метрової болонки. А вони пишуть, що виготовлена з карбону.
Флагмановська скляна Кобра 5м важить менше, десь 370 гр.
Але купляти Кобру не рекомендую. Якщо ви вирішили потратити 200 грн., то треба шукати на ці гроші. А не купляти скло за 80-100 грн.
Правда я рекомендую купляти 5-ти, а не 4-х метрову болонку, тим більше для берега. А на 5-ку прийдеться напевно додати 30-50 грн.
Взагалі варіантів багато. Починаючи с чистого Китаю і кінчаючи Китаєм під "брендами", типу Флагман, Голден Кетч та інш.
Із свого досвіду.
Восени купляв ( на виставці) болонку 5м для родича з села.
Умови були ідентичні вашим. Ставок до 2-2.5 м, карась, короп, ціна 200 грн. В результаті вибрав Flagman Sensor Bolo. До речі в Інтернет магазині показаний тільки мах Sensor Pole.. Тепер про вудочку: карбон IM-6 з додатковою обмоткою, кільця SIC, причому на кінчику 2 зсувних кільця, вага приблизно 300 гр., діаметр комля 25 мм. Заплатив 225 грн ( з урахуванням знижки 20%). На новорічній акції міг купити ще дешевше. за 210 грн.
Є в Flagman-а і інші моделі в діапазоні 250-300 грн.
Flagman Scorpius непогана вудка, але вона тільки в варіанті маха. Також вона в іншому ціновому діапазоні.
Таклж я думаю, що можна знайти і щось китайське на рівні Flagman-а, але дешевше.Все-таки у Flagman-а ціни завищені і купляти без знижок нецікаво.

---------- Добавлено в 23:50 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 23:19 ----------

Ще додам. Про китайців, а конкретно Globe. Широко відомі іх вудки New Hunter, але є і інші моделі. Болонку New Hunter 5 м можна знайти за 240-260 грн. Легенька, в міру жорстка. Якщо карась, плітка, підлящ, лящ то годиться на 100%. На коропця до 1 кг напевно теж. Зрозуміло, що з котушкою і з простором можна ловити і 2 і 3 кг. Але якщо потрібно пригальмувати коропа і не пустити в корчі чи очерет, то New Hunter може і не витримати.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Perca (28.02.2011)