Перегляд одного допису
Старий 29.10.2010, 13:23   #62
Samosval
 
Аватар для Samosval
 
Реєстрація: 16.09.2009
Звідки Ви: г. Белая Церковь
Дописи: 874
Дякував: 4.841
Дякували 5.912 раз(и) в 406 повідомленнях
Цитата:
Допис від Jerry Переглянути допис
не вапрос! но только после операции по смене пола!!!!
Я давно про паркет мечтал. Просто очень люблю спать на полу, особенно если он противоположный.
Samosval зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
BRABUS xD (29.10.2010), bulbadrev (15.05.2012)