Перегляд одного допису
Старий 17.03.2010, 00:22   #1676
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
5. Клуби...
Не доходять до мене переваги "клубної" системи. Вірніше, я не бачу котрі з них не можуть бути реалізовані в межах клубу - члена регіональної ФРС. А от проблеми при застосуванні "клубної" системи я бачу. Приклад. Є (гіпотетично) клуб "№РАС!!!" з представників (порівну) Тернополя та Луганська. Він приїзджає на Чемпіонат Тернополя, заявлений від ЛугФРС. Член клубу і ТеФРС виграє змагання в особистому заліку і клуб виграє Чемпіонство у командному заліку. Поки що все гаразд. Але на Чемпіонаті ЛугФРС і клуб і Чемпіон Тернополя "сіли в калюжу"... Питання - від ТеФРС на ЧУ не потрапляє Чемпіон Тернополя. Як це виглядає і скільки клавіатур "піде по кочкам" при обговоренні цього факту в інтернеті? Їдемо далі... Клуб "№РАС!!!" саморозпускається і ті ж самі спортсмени реєструють його під назвою "№ДВА!!!" у Одеській ФРС, бо там ще не пройшов Чемпіонат області. Якщо вони не виграють і його, вони можуть і далі продовжувати ці комбінації, поки клуб "№-ЦЦАТЬ!!!" таки не виграє в якійсь області змагання і не потрапить на ЧУ. Повторю - ситуація гіпотетична і загалом затратна у фінансах, але...
А кто тебе сказал что будут отборы? Участвуют ВСЕ желающие кто сумел объединиться в четвёрки. В поплавке так.
Каа зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
ZooM (17.03.2010), Бадардинов (17.03.2010)