Перегляд одного допису
Старий 09.03.2010, 13:37   #1526
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 RSM

Дивна Ви людина, Сергію Михайловичу... Чому Ви вважаєте, що я винен у всіх бідах Вашої команди? Чому Ви звинувачуєте мене в упередженості? Адже рішення про участь команд 4-рок на ЧУ і КУ приймав не я, а Президія ФРСУ ще позаминулого року... Достатньо часу для того, щоб уже вирішити ВСІ кадрові проблеми... У Вас в клубі (ГРУ) є ще 2 спортсмени (Руслани Румега і Зибчук). Чому Ви їх не берете в команду? Ви чи Ваш клуб не думаєте про лаву запасних - це теж моя вина??? Ви живете сьогоднішнім днем, а винен я??? З перерахованих Вами прошлорічних здобутків я дотично "винен" у двох. Як спортивний директор турніру я запросив Вас з напарником до участі в МКФ-2009. Як керівник фідерного напрямку КФРС я направив Вашу команду на КУ-09, хоч це і суперечило постанові Президії ФРСУ... Тепер маю за це подяку. Ваша участь на ЧУ-09 просто не відбулась би, якби я не пробив вайлд-кард для Києва. Знову ж таки подяки від Вас... Ви кожного разу, маючи якусь проблему звертались до мене особисто або це робив Олексій Страшний. Я ніколи Вам не відмовляв, т.я. вважаю Вас з Олексієм сильними спортсменами, в котрих Київ зацікавлений. А ще я вважав Вас адекватною та розумною людиною...
З приводу РСК "Дім Рибака". Може Вам заздрісно, але незважаючи на кадрові втрати ми ще достатньо укомплектовані і за необхідності можемо виставити 3 команди. І з впевненістю дивимось у завтрашній день. Так само як Франківськ чи Донецьк - у них теж достатньо людей для формування команди, включаючи запасних, тренера, помічників... А Ви такі всі непереможні, а от об"єднатись з кимось не можете. Навіть з одноклубниками. Я Вам в цьому питанні не допоможу. Було б дивно, якби я прийшов в РСК ГРУ і почав Вам розповідати про те, як Вам слід формувати команди, готувати спортсменів... Створити Вам особистий клуб, щоб Ви через нього увійшли в КФРС я теж не маю наміру. А клубне членство в КФРС теж не я придумав (випереджаючи Ваші звинувачення ). Якщо Ви більш конкретно сформулюєте чого саме Ви від мене хочете, якої допомоги, яких дій - я з задоволенням це вчиню. В межах своєї компетенції, звичайно...
Trolik зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Titar (09.03.2010), Toxa007 (09.03.2010)