Перегляд одного допису
Старий 09.03.2010, 08:50   #1518
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
2 Boev & 2 AK

Як на мене, особливості кубкової і чемпіонатної лінії вступають у протиріччя з тим, що Ви говорите. Кубкова лінія передбачає "олімпійську" систему - програвший випадає. Команда/спортсмен, котрі не пройшли сито регіонального відбору, у фінальну пульку не потрапляють. В деякій мірі це залежить від фарту, т.я. треба ВСЕ викласти в одному змаганні і при цьому можна помилитись або отримати від долі невдалий жереб. Але це і урізноманітнює персоналії у фіналі. Якщо провести аналогію з футболом, то нікого не дивує поява на високих щабелях відбору "Ворскли" чи "Таврії". Інша справа Чемпіонат. Чемпіонат передбачає очну зустріч команд у 2 кола на своєму полі та на полі суперника. Повертаючись до фідера, можна сказати, що при багатоетапному Чемпіонаті всі гратимуть і на "своєму" (умовно) і на "чужому" полі, т.я. водойми різні географічно і за своїми особливостями. І Чемпіоном не стане випадкова команда/спортсмен, т.я. майстерність треба показати і підтвердити за різних умов ловлі. Таким чином звання Чемпіона аж ніяк не виглядає менш престижним, ніж звання Володар Кубку...
Чесно кажучи, я б ще поточного сезону ввів цю систему, але календарний план вже затверджено... А наступного сезону - побачимо. Чи будуть бажаючі з регіональних ФРС провести у себе етапи ЧУ-11. Як на мене - ідея дуже приваблива і перспективна у плані саме спорту - підвищення майстерності, універсальності, витривалості. Правда більш затратна для спортсменів... Так що поки що обговорюємо...
П.С. Два слова по Кубку Федерації. На жаль, не маю впевненості в необхідності його проведення - ідея не обговорюється і не підтримана широким загалом спортсменів...
Trolik зараз поза форумом