Перегляд одного допису
Старий 23.02.2010, 21:23   #273
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
З механікою спорити важко, але при проходженні основного шнура всередині трубочки утворюється тертя яке для нас мізерне, а для "маленького йоршика" - ???? А отже це додаткове навантаження для нього, щоб при покльовці передати сигнал на кінчик фідера. Саме це додаткове навантаження може врівноважитись з додатковою допомогою резинки і звести на нуль всю складність конструкції.
Простіше добавити в прикорм анаболіків, протеїнів чи ще чогось що вживають культики, "маленький йорш" поїсть, а потім як рване за поводок, фідер в дугу, фрекціон пищить і ...... ( жарт ).

---------- Добавлено в 22:23 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 22:14 ----------

Цитата:
Допис від AK Переглянути допис
Согласен, что усложнение оснастки - лишний гемор. Простота - залог победы.
Но в этом же смысле я ярый противник резинки перед поводком. Вы просто ловите Шиманой и в этом ваша ошибка .

+1.
Под каждый водоем, рыбу, погоду, прикормку, поводок, удочку своя оснастка. Все хорошо работает только в комплексе. Но простота - залог успеха. Патсрностер рулит больше остальных (на течке )
Хочу себе поправити. Я написав що завжди ставлю резинку між основною і поводком. Правильно буде - якщо я її ставлю то саме між....
Саша я щось незрозумів про шимано. Ти вважаєш їх настільки дубовими ???, тому ми ставимо додаткові амортизатори???
У мене патерностер рулить і на стояку, наприклад Коновка, просто міняю довжину петлі.
AXIC зараз поза форумом  
Пользователь сказал cпасибо:
turbo (25.02.2010)