Перегляд одного допису
Старий 09.02.2010, 22:57   #1389
AXIC
 
Реєстрація: 31.07.2008
Звідки Ви: Ив.-Франкковск. Производство кормушек АХС.
Дописи: 677
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 379 раз(а) в 135 сообщениях
Цитата:
Допис від Nycolas Переглянути допис
Моя думка - відбір 4-5 чоловік клуб (який зареєстрований в регіональній ФРС)
якщо клуб не в змозі виставити команду, він робить збірну за спортсменів регіональної ФРС

і ще на ЧУ пропоную тільки по одній команді від ФРС
на КУ - змішану систему. переможці - 3 команди від ФРС, 2 місце - 2 команди
ЧУ та КУ - рейтингові змагання, тобто якщо відбори, то тільки переможці їдуть. якщо вони не зможуть, то слідуючі. команди які у відборах не приймали участь, то фіналу не допускаються (навіть якщо в відборах буде одна команда)
ну приблизно так
Значить клуб повинен обовязково бути зареэстрований в обласній ФРС, тобто в вищестоящому органі. Якщо клуб не в змозі виставити команду, він робить збірну з спортсменів регіональної ФРС. Це якось не так. Можливо вам Киянам це щось дасть. Але нам, регіонам, нічого.
Наприклад в Франківську з"явився клуб "Х", або "Рога і копита". Зареєструвався в ІФФРС. Прийшов час ЧУ. Вони хочуть виставити команду, але їм невистачає двох чоловік, звертаються до голови ІФФРС. На що їм К.Бородайко з моєї підказки каже - "рєбята, йдіть ....боком, у нас є своя повноцінна команда + три запасних. Ви собі між клубами воюйте а на ЧУ і КУ будуть їздити члени ІФФРС". Де я неправий???

Я вже наперед бачу як мені пишуть, що критикувати всі можуть, але краще мені свій варіант запропонувати. Я не критикую, я розібратись хочу чим " ваш хрен нашої редьки солодший"? Можливо вам варіант клубів підходить, нам він непотрібен.
AXIC зараз поза форумом