Перегляд одного допису
Старий 18.05.2026, 15:03   #2
wwc
 
Аватар для wwc
 
Реєстрація: 21.07.2008
Звідки Ви: Киев,Теремки
Дописи: 836
Дякував: 1.960
Дякували 3.164 раз(и) в 226 повідомленнях
Цитата:
Допис від simbiozbmw Переглянути допис
Хто може чув або чогось знає?
Лодки тягають, по Сорокошичам ходять, де не де а де які лодки ходять.
Коли закінчіться нерестова у цьому році може хто скаже про навігацію.
В тому році спокійно ловили по плавням, на русло виходити було заборонено. Друзі поперлись на ту сторону, дроном засекли, забрали човен та мотор.
wwc зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням