Цитата:
Допис від simbiozbmw
Хто може чув або чогось знає?
Лодки тягають, по Сорокошичам ходять, де не де а де які лодки ходять.
Коли закінчіться нерестова у цьому році може хто скаже про навігацію.
|
В тому році спокійно ловили по плавням, на русло виходити було заборонено. Друзі поперлись на ту сторону, дроном засекли, забрали човен та мотор.