Перегляд одного допису
Старий 13.04.2025, 19:58   #481
Vasylii
 
Реєстрація: 14.01.2017
Звідки Ви: Торонто.
Дописи: 1.032
Дякував: 807
Дякували 602 раз(и) в 346 повідомленнях
25 Альдебаран ДС вже пакують десь в Нагасакі,надіюсь через днів десять відкрити коробку
Vasylii зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 користувачів подякували
man_v (15.04.2025), zbb (14.04.2025)