Перегляд одного допису
Старий 29.09.2023, 09:12   #1652
Мike
 
Аватар для Мike
 
Реєстрація: 19.05.2007
Звідки Ви: Запоріжжя
Дописи: 2.599
Сказал(а) спасибо: 1.221
Поблагодарили 4.703 раз(а) в 625 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Я вас розчарую,ця формула є - клев є там,де велика її плотность і чисельність.Наприклад я ловив головня де його крім мене може ловили одиниці,клев був завжди і в кількості.В більшості випадків ми ловимо де і риби одна на гектар.Тут пройшла інфа,що наприклад у С.Дінці зараз після того як знищили Оскольске вдсх.,наприклад леща вагою +- 2 кг. а то і 3 кг. без враків,стало просто непристойно багато і ловлять його десятками,хоча до війни спіймать одного такого за декілько рибалок було подією!
це догма, не формула. Ми майже 2 місяці поряд пороли судака на все та будь де, та важали що воно не скінчене. Зараз немає ніде та ні в кого (переважно). Тільки чопарі та рідко залік пара хвостів. Але, не так давно, коли ні в кого нічого в цей день не було, знайомі хлопці знайшли нову локацію та зняли з неї багато різноманітних трофеїв, щука, судак, окунь. Клювало весь день. Течії не було, найгірші на мій погляд умови. Несподівано. Всі думали, що риба вже відійшла кудись, вода прохолодна, світає не так як у літку... та все таке. Тому так. Була би риба.
Мike зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Алекс!1 (29.09.2023)