Перегляд одного допису
Старий 22.08.2023, 13:10   #3097
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 754
Сказал(а) спасибо: 170
Поблагодарили 1.043 раз(а) в 320 сообщениях
Цитата:
Допис від sjig Переглянути допис
Колеги, допоможіть зробити вірний вибір.
Джиг, стояча вода, глубини 4-5 метрів,бажаний об'єкт лову судак, в прилові щука, можливість рибалити в мінус(розмір кілець), робочі ваги 6-7-8-9 рідше10 грам,приманки 3", 3.5", рідко 4".
Розглядаю:
Silverado 742 ml(224см, 3-15)
16 Shimano sephia x-tune 76 mlt(230cm, 3-18)
15 finezza nuovo prototip st 711(241cm, 3-15)
В живу не тримав жодної, і немає де потримати поблизу, раніше, під схожі умови,мав les 70mlf2 та aspro782, лишились в окупації...Крой більш чутливий був, але більш човновий варіант через довжину,і як на мене більш щучий, аспро кидав далі, судака сік на виліт, але розмір кілець замалий, ні в мінус ні під час льоту пуху з тополі не половиш.
Що на вашу думку обрати з перерахованих зразків під озвучені вище умови, з урахуванням що ціна однакова.
Або, можливо,має сенс подивитися щось із вітчизняного виробника, favorit, azura? Хоч маю сумніви що це рівень японців чи американьців,вислухаю ваші думки.
Чекаю відповідей, дякую.
Тільки без образ!Ну по перше я тільки здогадуюсь,що ловля буде з берега,по друге така довжина як у вас не дуже для берега.Ну і вибір якщо чесно,мабуть від "крутизни" і ціни,бо який судак якщо перший в перекладі на нас - крутий воблерно/щучий,другий кальмарка з строєм на шанувальника,ну і третя,класна,но мебарка.Крім того,вони старі і в новому стані будуть коштувать
Щоб я вам порекомендував,перед самою війною я купив в Японії і отловив осінь і півзими такою : XESTA S84MH-T до 18,можно і кальмарку,но сучаснішу,наприклад таку як я купляв знайомому :Sephia XR S83L.Ну а кільця,на сучасних спінінгам вони всі малі і боротися треба ,чи силиконом,чи відкладенням риболовлі......
Ну і по секрету,зараз до 31 серпня з Зенмаркету вартість доставки в Україну нової палки з Японії - 50%

Востаннє редагував boatman69: 22.08.2023 о 13:32.
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
sjig (22.08.2023)