Перегляд одного допису
Старий 07.08.2023, 16:47   #1032
valbi
 
Аватар для valbi
 
Реєстрація: 22.07.2014
Звідки Ви: Чернигов
Дописи: 211
Сказал(а) спасибо: 1.664
Поблагодарили 1.492 раз(а) в 101 сообщениях
Вивчаю тему кастинга, і виникли питання тупі як двері, прошу з розумінням віднестися, але я ніколи кастингового в руках не тримав і відповіді на такі прості питання не знайшов, так от, 1) в звичайній мясорубці є стопор зворотного ходу (антиреверс) і якщо требі трохи відпустити приманку, флажок клацнув і відпускаєш, або при укладанні в футляр катушки ручка провернулася поперек, клац і повертаєш як треба, або якщо сплавом ідешь і глухий зачеп і треба терміново відпустити шнур, флажок клац і відпустив, або перетнувся з дядьком шнурами, флажок клацнув, відпустив, дядько підтягнув і розплутав...... наскільки я зрозумів з опису катушек в мультиплікаторах такого чарівного флажка нема...чи я не побачив ?... так от як в мульті все це з перерахованого робити??? і 2) в звичайній катушці не знаю хто як, я при ловлі судака, фрікцион затягую, коли риба на гачку, спокійно швидко відпускаю фрікцион скільки треба...., а який принцип ловлі з мультом?, бо візуально цю зірочку поки провернеш щоб ослабити фрікцион, так і риба втече...чи в мульті треба джигувати з отпущеним фрікционом і тримати пальцем? Дякую.
valbi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням