Перегляд одного допису
Старий 22.06.2023, 20:40   #1337
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.941
Поблагодарили 16.030 раз(а) в 1.633 сообщениях
Цитата:
Допис від hippo Переглянути допис
Дело не в споре.Думаю ты и сам понимаешь что никто нашим военным мешать и не думает.Но особенность украинцев,быть свободными людьми,думать,задавать вопросы.Что мы и делаем.Возможно наш диалог,будет полезен и для людей принимающих решения.
Ага,"быть свободными людьми,думать,задавать вопросы"...Мені 41 рік,я більш охоче повірю в Санта Клауса ніж у це.Основне кредо нашого "мудрого нарІду"-це намахати долю і бути найхитросракішим.
А найхріновіше у цій ситуації,що своїм бажанням порисачити на своїй лушпайці просторами Дніпра(або іншої водойми),розумники кладуть на тих бідних військових болт такого розміру,що він навіть білій акулі у пащеку не влізе.І ніхто не думає,що чомусь все-таки військові вимагають цього не робити.От нікому із розумників не приходить у голову думка,що військовим у даній ситуації мабуть таки видніше чому не можна виходити на воду човном.Але розумники срати на це хотіли.Бо їм крутить під хвостом вийти на воду.І починається "а ви покажіть", "а ви доведіть", "а нема такого закону".А потім лізуть таки на воду і відволікають військових від більш важливих справ.Але "никто нашим военным мешать и не думает".Причому "не думает" тут-це ключове.
ПС.Мій човен і придбаний у 2021 році мотор лежать зараз у самому дальньому кутку і думки про те щоб вийти на воду приходили в голову лише тоді як кацапи Каховську дамбу підірвали.Поїхати в Херсон і допомогти людям.Але у Херсонській адміністрації сказали цього не робити-справляються самі і є дуже велика небезпека обстрілів...А от вийти човном на Дніпро заради рибалки...Це вже після Перемоги...
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей