Перегляд одного допису
Старий 26.02.2023, 17:30   #31
george007ua
 
Реєстрація: 15.01.2017
Звідки Ви: Миргород
Дописи: 59
Сказал(а) спасибо: 21
Поблагодарили 22 раз(а) в 14 сообщениях
Кукан ЖукАн - надійний та довговічний кукан для риби ручної роботи.

Кукан ЖукАн - надійний та довговічний кукан для риби ручної роботи.

***Основні переваги кукану перед магазинними аналогами:***
*Кукан ЖукАн виготовлений з найякісніших матеріалів та комплектуючих.
*Простота та надійність конструкції, відсутність вертлюгів та інших слабких елементів
*Петлі для риби унікальної, конструкції котра унеможливлює самовільне розкриття.
*Петлі для риби легко розкриваються однією рукою, і закриваються також, але для закриття необхідно попрактикуватися)
*Кожен кукан збирається індивідуально під потреби користувача.
*Кукан Жукан вже використовують більше як 1300 рибалок, серед яких відомі спортсмени та відеоблогери

***Ціни та комплектація:****
180 грн - Кукан на 3 петлі для риби, шнур 1,5м (до 3х метрів без доплати)
250 грн - Кукан на 5 петель для риби, шнур 1,5м (до 3х метрів без доплати)
320грн - Кукан на 7 петель для риби, шнур 1,5м (до 3х метрів без доплати)
420 грн - Кукан на 10 петель для риби, шнур 1,5м (до 3х метрів без доплати)
600 грн - Кукан на 15 петель для риби, шнур 1,5м (до 3х метрів без доплати)
35грн/шт окремо петлі, можна додати до будь-кого кукану за пару хвилин

Це умовно стандартні варіанти, але кожен кукан збирається безпосередньо під замовлення, тобто, можливі будь-які прийнятні варіанти, але це жодним чином не впливає на швидкість обробки замовлень. 95% замовлень відправляються в день замовлення.
***Для придбання пишіть в особисті повідомлення, або за телефонами:***
+38-066-184-32-56 - тел, вайбер
+38-068-344-50-94 - тел

***Доповнення та варіанти комплектації:***

*Петля з паракорду знизу кукану для поплавка чи доп. карабіну (без доплати)
*30грн - подовжувач з паракорду 1,5м
*30грн - ПВХ проставки 3-4см
*30грн - додатковий карабін для кріплення за 2 точки вздовж борту
*35грн/шт - петлі для риби. (одягається на будь-який кукан без проблем)

***Офіційні сторінки в соцмережах де Ви зможете ознайомитися з відгуками, в тому числі і відомих відеоблогерів, та отримати іншу потрібну інформацію:
Інстаграм: https://www.instagram.com/kukanzhukan/
Фейсбук: https://www.facebook.com/kukanzhukan

***Розгорнутий опис:***
Кукан ЖукАн надійний та довговічний кукан для риби ручної роботи. В ньому поєднано ряд рішень котрі забезпечують високу надійність, довговічність, компактність та адекватний зовнішній вигляд. Це досягається завдяки продуманій конструкції петель, відсутністю слабких елементів, та використанню найкращих матеріалів та комплектуючих.
Петлі для риби виготовлені з пружинної нержавіючої сталі діаметром 2мм
Шнур - паракорд 3го типу діаметром 4мм, з розривним навантаженням по ТТХ 250кг, котрий окрім цього має високу зносостійкість та стійкість до факторів зовнішнього середовща, таких як, гниття, пересихання, та інших.
Однією з ключових переваг кукану є відсутність вертлюгів та інших слабких елементів.
Хоча Кукан ЖукАн розроблявся для хижої риби, вже є успішний досвід використання для трофейного коропа, товстолоба та ін.
На даний момент моїми куканами користуються вже більше 1200 риболовів по всій країні. За весь час я не отримав жодного негативного відгуку.
більшість моїх клієнтів схиляються до думки, о цей кукан кращий з тих що є у нас... Я не настільки категоричний, але те, що це якісний надійний та довговічний кукан, я Вам гарантую!
***Історія виникнення та розвитку:***
Шановні колеги, я в першу чергу рибалка, спінінгіст, і в один прекрасний момент в 2015 році мій магазинний кукан з рибою просто розсипався прямо під час риболовлі.
Пройшовши вся магазини, я не зміг знайти кукан котрий відповідав би моїм вимогам надійності та довговічності. Наявність вертлюгів, ненадійний замок петлі для риби, тросик в ізоляції, неякісний карабін кріплення, це все викликало в мене побоювання повторення ситуації, тому я вирішив зробити сам кукан для себе. Навіть намагався робити на продаж, але на той момент мої кукани були малоестетичні, та не стали популярними серед риболовів. в 2016 році виконував замовлення товариша, робив кукан для берегової ловлі, і була розроблена петля, котру, хоч і з невеликими доопрацюваннями Ви зараз можете бачити. Але бажання займатися продажем на той момент вже не виникло.
В 2019 році моєму напарнику знадобився кукан, матеріалу замовив з запасом (мінімальне замовлення), і залишилося матеріалу на декілька куканів. виріши викласти на барахолку... З того моменту вже 3й рік займаюся виготовленням та продажем цих виробів.
***З приводу гарантій що риба ніколи не зійде з кукану...***
В силу своїх поглядів я можу гарантувати лише те на що можу вплинути.
Я можу гарантувати що за три роки продажів та особистого користування, наскільки мені відомо, не одна риба не зійшла з жодного кукану. і ні з одним куканом нічого не трапилося.
Я можу гарантувати що за весь час виготовлення та продажів я не отримав жодного негативного відгуку.
Я можу гарантувати що кожен кукан збирається для Вас як для себе і я докладаю максимум зусиль щоб Ваші трофеї були в безпеці
Я можу гарантувати Вам чесність та порядність зі свого боку і відповідного відношення прошу від Вас.
Дякую за увагу!!!

***Посилання на огляди та відео куканів в роботі ***
Сергій Куцай:
Відгук про кукан + риба 5кг, з 14ї хвилини:
https://youtu.be/_xyEN5iKIuA

Сергій Куцай:
Риба 7кг на кукані, з 14ї хвилини:
https://youtu.be/XgFUnLCUqNs

Артем Бородай:
Відгук про кукан + риба 3кг на кукані 7:50 хвилина:


NRG Fishing:

Мій відеоогляд зі вставками відеовідгуків:

Мій огяд, підсумки 1 року експлуатації
Костянтин Боршош:
Сергій Куцай (з 10ї хвилини):
NRG Fishing: (5 минута)
Відео Сергія Куцая в якому чітко видно петлю кукана під навантаженням 5кг+ щуки 17 хвилина:
NRG Fishing відгук про кукан, 4+кг судак 9хвилина

NGR Fishing Короп 2+ 5хвилина, судак 7хвилина

Сергій Куцай ловля трофейної щуки. Огляд кукана - 9 хвилина, щука 5+ - 22 хвилина:

Щиро дякую за відео.
Використання кукана на товстолоба. Стаття написана завдяки покупцю, котрий успішно протестував та використовує кукан для цієї риби
Код HTML:
https://kukan.icu/kukan-zhukan/kukan-zhukan-kukan-dlya-tolstoloba
Краш тест кукану. Якість відео не дуже, без динамометра, та в трохи нетверезому стані, але видно ЯКЕ навантаження витримує петля:

Цікаве 1-хвилинне відео про еволюцію кукана

Востаннє редагував george007ua: 15.10.2023 о 19:13.
george007ua зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Valen (02.07.2023)