Перегляд одного допису
Старий 13.06.2022, 13:18   #104
Adams
 
Аватар для Adams
 
Реєстрація: 14.03.2013
Звідки Ви: Kiev. AkademgorodokTown.
Дописи: 20
Сказал(а) спасибо: 302
Поблагодарили 346 раз(а) в 15 сообщениях
Цитата:
Допис від vvl Переглянути допис
Я так розумію, що у "піснец як хочеться на воду", "чому порушують мої права на відпочинок" та інших уставших ніхто з родичів чи друзів не загинув... Ну так радійте! Бо ті с ким сталося таке горе не задають їбанатські питання про заборону та не розказують про свободи і переваги під час ВІЙНИ
Коли вже до вас дійде я хз...
Ну, якщо ви не задаєте, на вашу думку «їбанатські питання», через те що з вами або вашими близькими щось сталося - то може розкажете свою історію? Ну, щоб навчити «нерозумних»..

А поки розкажу свою.. Війна мене з сім’єю застала зненацька на дачі в чернігівській обл. Все трапилось доволі швидко і ми не отямившись опинились в «коробі» - з одного боку наступають орки, з іншого боку стоять наші під постійними обстрілами авіації та всіх видів артилерії. Небезпечно виїхати вже не було можливості і ми залишились під обстрілами поки орда не пішла, отримавшина горіхи.
Так ось що хочу сказати: за цей час ми майже без харчів і грошей і ще допомогаючи сусідці 96 років вижили завдяки одному місцевому, котрий ставив сітки і давав нам рибу. А до війни я йому різав ті сітки і він обіцяв спалити мені автівку і дім… А ще ми вночі з іншого берега на надувасі до нас перевозили людей з села, де буряти вбивали і ґвалтували. Бо до нашого села орки не дійшли декілька кілометрів.. А ще лісові дороги завалили деревами - щоб ускладнити пересування ворога. А ще місцеві з навіть незареєстрованою зброєю (у кого така була) організувались дати відсіч ворогу. У багатьох домівках стояли пляшку з «бандерівським смузі».
Тож з точки зору законодавства маємо: незаконну вирубку лісу, порушення комендантської години, порушення виходу на воду на човні, браконьєрство сітками, незаконний обіг та використання незареєстрованої зброї… Але є нюанс…
Багато шо ще міг би розказати..
То ж той, хто бачив і відчув жах війни - не буде законником. А буде цінувать Життя та Людину. І нє буде казать: «дуже вумний? розстрілять!».
Adams зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
CARPUSHA (13.06.2022), GrafitSky (13.06.2022), sheff777 (13.06.2022), VPK_Verka (13.06.2022), Осип (14.06.2022), Фотокор (29.06.2022)