Перегляд одного допису
Старий 10.06.2022, 16:26   #76
asel
 
Реєстрація: 27.12.2011
Звідки Ви: Киев
Дописи: 926
Сказал(а) спасибо: 6
Поблагодарили 243 раз(а) в 165 сообщениях
Цитата:
Допис від Tsar Переглянути допис
Можливо ти не бачив мого поста де я писав,що завершив дискусію.Тож тобі ще відповім.
Євгене,як на мене війна-це саме той випадок коли краще перебдіти ніж недобдіти.Тому краще просто заборонити щось,а не сидіти і два місяці думати,а чи на 101% ця заборона буде вивірена.Бо на це просто немає часу.Вносити потім послаблення якщо повна заборона недоцільна-так,згоден.
І ще одне.Для нас ця заборона може здаватися дурною і недолугою,але ж ми й не все знаємо.І непевно ж з військовими теж консультувалися перед прийняттям цього рішення.Тож припускаю,що ця заборона не є вже такою неоковирною.Розумію,на воду хочеться,але...Але не можна...
До німців можна відноситись як завгодно,але свої закони вони виконують.З цим не посперечаєшся.
І приклад Лісової-це аж ніяк не натягування сови на глобус.Є попередження про відкриття вогню.І байдуже в якому місці це буде застосовано.Справа в тому,що це ВЖЕ дозволено.Права і свободи ВЖЕ порушені.Я вів до цього.Але ж знову повторю-війна передбачає обмеження прав і свобод.І це цілком виправдано.Звикайте жити за законами воєнного часу...Від цього нікуди не подінешся.
З приводу карася у плавнях я вже писав.Дозволь це робити,то і фарватер Дніпра стане плавнями з карасями.Такий в нас народ...
Это что ? Это кто?
https://obukhiv.info/news/obukhivski...iti-na-dnipro/
Т.е в моем Трахтамирове мой сильский голова — указ. У сели Усе плавают и даже на моторах и в нашем Трахтамирове все ловят кто шо зловит. А границы села немеряны. Аж до биларуси
asel зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням