Перегляд одного допису
Старий 10.06.2022, 12:18   #63
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.944
Поблагодарили 16.030 раз(а) в 1.633 сообщениях
Цитата:
Допис від Zander Переглянути допис
Так друже - і в вільній Країні - це абсолютно Нормально! Навіть в нашому стані. Бо Свобода - це найцінніше надбання вільної країни і вільної людини!
Це не Свобода .Це просто у нас є дуже бвгвто хитросраких,що хочуть на..ати долю і видати це на..алово за свої конституційні права.
І так,дозволити вогонь по цивільним.В умовах воєнного стану це цілком виправдано.Як би не жахливо це звучало.Здається у Німеччині розстрілювали за проїзд "зайцем" у громадському транспорті.І тепер у них порядок.Я не проти свободи,я проти хитрозробленості і бардака який ця хитрозробленість породжує.Наведу приклад який наводив вже не раз.У нас швидкісний режим 50 км/год.В Європі також.Але чомусь наш,коли знаходяться в Україні,аж стогнуть,що "це дурниці" або "я не можу дотримуватись цього режиму-мене вже не переробити!".Як тільки ці "філософи" попадають у Європу,то стається диво дивне.Всі магічним способом виліковуються і дотримуються швидкісного режиму так,що аж сльози на очі навертаються.А чому?Бо поліцай зупинить і ви.бе без наркозу на ого-го яку суму.І мотати йому нерви розказуючи якусь маячню так як нашій поліції не вийде.І ніхто чомусь не вважає це несвободою і порушенням своїх прав.
Коли ввели заборону ходити у ліс,то такого "виття на болотах" не було.Ніхто не вишукував чи законний цей указ чи ні.А знаєш чому?Тому що навіть у селі Кислобздіївка Задрищенського району по лісам знаходили розтяжки.І диверсанти там бігали.І з автоматів там стріляли.Тож питаня ходити в ліс чи ні якось не дуже і постає.

Востаннє редагував Tsar: 10.06.2022 о 12:24.
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Lopar (10.06.2022)