Перегляд одного допису
Старий 01.08.2021, 22:00   #491
Olex
 
Реєстрація: 18.06.2008
Звідки Ви: Киев, Дарницкий р-н ( м-в Осокорки)
Дописи: 1.045
Сказал(а) спасибо: 22
Поблагодарили 558 раз(а) в 253 сообщениях
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
вес не смущает? она весьма тяжелая как для шестерки .....
Цікаво, а яка вага повинна бути у 6 -метровки. якщо 250 гр. - це занадто важка? 150 гр. ? І скільки буде коштувати таке вудлище? І скільки воно проживе у середньостатистичного риболова в реальних умовах? І взагалі навіщр воно здалося тому самому середньостатистичного риболову? Ловити верховодку з руки? Навіщо, коли для цього достатня 5-ти метровка?
І взагалі, коли обговорюється вибір 7-метровки, то "авторитетно" заявляється, що 320-350 гр. це дуже важка і треба дивитись більш дорогу, яка важить ті ж 250 гр. А тут дивимся 6 -метровку з вагою 250 гр. і відразу "авторитетно" - дуже важка. При тому. що в руках 6-метровка вагою 250 гр. в будь-якому випадку буду зручніша. ніж 7 -метровка такої ж ваги.
Цитата:
Допис від _absh Переглянути допис
.....вопрос какая у нее фактическая длина -- не удивлюсь, если что-нибудь типа 5.70 или 5.80).
А яка довжина буду у вудлища ціною. в 3 рази більше? 5.80 - 5.90?
І взагалі, якщо заперечувати вибір запитувача. то требе давати свої пропозиції. І до речі, які вписуються в бюджет, плюс-мінус.
Щодо Fishing ROI Cyclone. Треба враховувати, що у неї гнучкий монолітний кінчик "китовий ус". а це не всім подобається. Якщо ж потрібен саме такий кінчик, то можливо це єдиний вибір. Оскільки в цій ціновій категорії такі кінчики практикуються рідко.
По ціні. В принципі, 6-метровку вагою 240-250 гр. можна купити і за 700 грн. ( Weida Monarkh), але заявляти. що це аналог Cyclone я не ризикнув би. Треба трусити. GStream Picado Pole в принципі також рівня, як Cyclone, але трохи дешевша, і у неї тубулярний жорсткий кінчик.
По вазі, якщо треба щось легше. В Флагмані розпродаються махалки Sherman Pro з знижкою 40%. 6-ти метровка вага 208 гр. ціна 1444 грн. , в коментарях - вага дійсна, довжина 5.63 см. В одеськмх інтернет магазах можна купити Kaida Fortexa Spark 600 за 1700 грн.. вага 160 гр. Але з цією вудочкою треба поводитись досить уважно.
Olex зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Виктор С (13.08.2022)