Перегляд одного допису
Старий 01.12.2020, 09:00   #939
NikolayNVK
 
Реєстрація: 19.06.2017
Звідки Ви: Хмельницкий
Дописи: 352
Сказал(а) спасибо: 1.258
Поблагодарили 1.636 раз(а) в 218 сообщениях
Цитата:
Допис від Valen Переглянути допис
Панове, на які блешні ловите судака на ставках? Глибини до 3-х метрів, найчастіше 1,5-2,0м. Ловив на Williams Ice Jig 50 7г. Можливо ще що підкажете, чи на які моделі із саморобних звернути увагу. І чи ловив хто на тонкі блешні типу Williams Mooselook?
Теж ловлю судака на озерах і ставках , в нашій місцевості його хватає, в принципі ним зимою тільки і займаюсь , окунь мене меньше цікавить , хіба якщо , ну дуже мордатий. Ловлю виключно вудкою , жерлиць в мене жодної немає , навіть ніколи в руках не тримав, то можу поділитися своїм досвідом , тим паче , сусідня область , умови лову не повинні сильно відрізнятись. Говоримо , виключно за озерного судака, дністровський це зовсім друга тема . Блешня , тут діло десяте, головне знати водойму, якщо окунь , активно переміщується по водоймі , його зазвичай набагато більше в ній чим судака , він більш допитливий і його легко стянути на точку , то до судака треба йти самому , він хижак засадний , далі ніж метр , півтора він за приманкою не піде , бувають правда періоди жору коли він активніший , но вони досить рідкі зимою. Скільки раз в мене таке було , з одної лунки береш кілька хвостів , рядом за метр , сверлишся , глухо , вертаєшся назад , знову ловиш. Так що знання , місць стоянки , це перше , вони зазвичай відрізняються від літніх. Тепер по блешням , модель не має значення , я ловив навіть на звичайні маропедки , зараз їх не паяю , вони мені , просто не цікаві , розмір треба брати трохи більший , щоб відсікти мілку рибу. 45-50-55 мм можна і більші , не знаю , який судак за розмірами у вашій водоймі , потрібно підбирати. але тут вилазить , ще одна біда , чим більша блешня , тим більша її вага , тим більше перехлестів у вас буде, на невеликих глибинах , то старайтесь брати блешні , хоч і великі но з найменшою вагою, а краще впайки , вони перехлестів не дають , не потрібно їх боятись , судак атакує всю приманку , а не гачок , як мілкий окунь. Краще , працють блешні не з активною грою. колір білий сріблястий, але це теж не догма , знаю водойму де мідь в пріорітеті, як би все , може щось забув , то запитуйте.
NikolayNVK зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pwv77 (01.12.2020), Roman2508 (01.12.2020), savana81 (02.12.2020), Shkrob (01.12.2020), Valen (01.12.2020), viktor 5-10 (01.12.2020), Кузьмич (01.12.2020)