Перегляд одного допису
Старий 22.03.2020, 10:45   #1979
Eagle
 
Реєстрація: 08.04.2014
Звідки Ви: UA
Дописи: 261
Сказал(а) спасибо: 86
Поблагодарили 28 раз(а) в 24 сообщениях
Цитата:
Допис від A1eX Переглянути допис
Ребята, помогите выбрать катушку на Легенду до 10,5 гр. Была Caldia 2500 - продал. Хочется что то повыше уровнем из Шимано. Опыта на этом уровне нет( Есть Рарик для мдж- очень нравится, а сюда хочу что то типа Твина или Ванквиша. Рассматриваю б/у бюджет $300. Но какой размер, какой год лучше? Очень желательно что б можно было докупить доп шпулю, т.к. летом ловлю этим комплектом на 3-5 гр и вобы мелкие - шнур #0,4 а осенью и веса побольше и вобы на щуку с ним - #0,6-0,8.
Можно ли выбрать вариант что б за счёт сменных шпуль ставить ее и на Финку с 0,2-0,3 шнуром и на Легенду для твича 60х вобов...?
У кожного свій досвід. У нас мода на все "з запасом" ще з часів совка. Я особисто не бачу жодного сенсу ставити на такий хлист щось більше 2500 і важке. Твін є сенс брати лише у випадку постійного активного твичу воболерів по верхньому тесту. У всіх інших випадках я би брав Ванкіш. При чому, якщо вудлище коротке, то в розмірі С2500HG. Там корпус 2500, але шпуля та ротор від С2000 моделі. При малих кільцях велика шпуля все одно не сильно допоможе, а от легші ротор, шпуля і ручка(там вона коротша ніж у 2500) допоможуть в чутливості. Ловити 3-5 грам на 2500 котушку мені реально не комфортно. Легенда до 10 граммів, теж не дуже комфортна на таких вагах, особисто для мене. Там реальний тест вищий.
Під таке вудлище, якщо воно коротше 7, я би шукав 12 Ванкіш в чистому 2000 ромірі(без приставки С).
Eagle зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
A1eX (03.04.2020)