Перегляд одного допису
Старий 19.03.2020, 11:27   #68
flatout2
 
Аватар для flatout2
 
Реєстрація: 24.12.2010
Звідки Ви: Kyiv, инженер
Дописи: 311
Сказал(а) спасибо: 147
Поблагодарили 1.920 раз(а) в 99 сообщениях
Прогулянки по воді

Це сталося і зі мною...
Звичайна рибалка, нижче Київа, пошук судачків, білої...
Коли втомлюєшся від пошуку в місяцях загального користування та спостереження за тим як люди пакують все, що попаде на гачок , йдеш кудись, де тихіше...
Так і я з батьком, випаливши 20л бензину (лишилося 5л), вирішили подивитись що є в канавках з невеликою глибиною, між островами.
В одному з таких місць натрапили на дуже велику і щільну зграю риби , десь 40м на 10м, як виявилося, підлящик (один клюнув на балансир).
Поки батько намагався виловити ще одного підлящика, я вирішив перевірити на предмет пастухів по периметру, силікончиком 4” на двійничку.
На зтягуванні з 4м на 10м стався легенький тюк... підсічка...риба пішла на мене, пару ривків...щука?... ще пару розмашистих ривків...і давить на дно...
Ого, думаю, щука...точно трофейна...а там флюр 0,55....і шнурок 1.2...
Щука робить ліфт вниз, так, що не сама соплива палка (ES86MHF2) добре згинається...В думках лише “ОГО”...щука так не може...навідалися вгості до хазяїна ями...який і пас своїх підлящів...
Далі 1 година і 10хв катання на прогулянковому човнику , по ехолоту ми проїхали трохи більше 300м, під час цього. Риба була дуже важкою і кволою, ймовірно через низьку температуру води, тобто частіше використовувала власну вагу. Через 15хв перетягування пішли бульбашки повітря, що дало надію на близький кінець... але такі бульбашки риба пускала наступні 55хв...
Риба витягнула з ями на мілину з глибиною 3.5м, де почала нервувати, трясти головою, швидше крутитися навколо човна ш пузирі...Інколи я перепитува батька, чи там не водолаз, бо яка риба може так довго чинити опір? Чи яких розмірів?
Це питання лишилося відкритим, а відповідь на нього є лише часткова. Адже рибу так і не побачили, вона, здається, просто виплюнула пожований свинець, але на шнурі був слиз на відстані 175см (мені до носа)...
Вдячний природі за те що вона все ще є такою, і сому, за те що він зійшов і не вимагав робити вибір: відпускати його, чи не відпускати. Дружина прибила б мене за те, що вбив такого великого анциструса...
Осад лишився лише через те, що я його не побачив, раніше сомів ніколи не ловив...
Шкода що він не робив спринти а лише давив на дно, лише в кінці спромігся на певну активність яка і стала свободою...
А на воді все як завжди: народ пакує все що можна, в ехолоті риби не багато, додому забрали 1 судачка на 950г, сіток купа...
Побачимося
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  plumbum.jpg
Переглядів: 1510
Розмір:  91,4 КБ
ID:	839514  
flatout2 зараз на форумі  
80 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей