Цитата:
Допис від Partizan
Ну а как по мне, то это все выпендрежи......графитовый квивер или стеклянный. Лещу или плотве все равно шо дергать карбон или стекло, чуствительность из-за этого не пострадает.
Поправьте.......
|
Можливо я не так зрозумів, коли ви говорете про квівер то маєте на увазі вершинку? Бо є ще боковий квівер, в народі коли кажуть квівертіп то мають на увазі саме його. Боковий на змаганнях заборонений, то тим хто в них (змаганнях) приймає участь не раджу на звичайній рибалці практикувати.
На рахунок вершинки, карбон чи скло, то я з вами докорінно незгоден. Карбон при однаковій товщині жорсткіший за скло. Подивіться на любий комплект вершинок і побачите, що до двох унцій вони стікляні а дальше йдуть карбонові. Запасні продаються скляні і карбонові по одній ціні, так що немає ніякої " випендрьожі".
Добавлено через 21 минуту
Цитата:
Допис від romeo(donetsk)
По сути не участвует, но если стоит вершинка не в тему то это затрудняет заброс как в дальности так и в точности !
Дл якаждого веса и каждой вершинки свой груз ! Универсальность в фидере - ЭТО МАРАЗМ ! Когда покупают фидер до 100 грамм и пытаются бросать кормушку 100 грамм + прикормка с вершинкой 3 унции - ИМХО ЭТО МАРАЗМ ! И много чего еще могу из часто втречающихся подобных вещей расценить как этот самый маразм !
Нам бы у изобретателей этой самой пресловутой английской удочки поучится что и где и как применять а то как всегда на мерседесах картошку возим !
|
Впринципі одноунцовою вершинкою можна кидати кормушку 100грм а трьохунцовою 20грм. На закиді воно неповинно суттєво відображатись, це як на мене. Функція вершинки це не дальність закиду а ФІКСАЦІЯ покльовки. Якщо на водоймі без течії поставити трьохунцову вершинку і кормушку 20грм, то повірте що ловити буде некомфортно, важко навіть натяжку в такому випадку зробити. А ще якщо буде клювати рибка до 100грм, то зафіксувати покльовку складно. Якщо на сильній течії (як приклад Набережна Дніпра, Київ) поставити одноунцовий кінчик, то його вигне в дугу, і якби ви не повертали вудлище, то всерівно більша частина кінчика прийме положення паралельне жилці. В такому випадку покльовку прийдеться фіксувати па бланку (другому коліну).