Перегляд одного допису
Старий 28.02.2018, 18:56   #857
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від rybolov Переглянути допис
Навіть для комплекта 3.5 грама (де дальність має критичне значення) вибираєте 4-х жилку?
Ну тут незнаю навіть, мій короткий луміс 6010 на 0.3 шнурі пуляє 2.5 грамову коливалочку на дуже значну відстань. Грамову теж я б не сказав що в ноги, дальності вистачає, тай рибачу в забродах, тому вона не особо критична.


Цитата:
Допис від rybolov Переглянути допис
З іншої сторони, "борода" на дорогому шнурі більш приближує нас до інфаркту прямо на воді, ніж на дешевому
Та росходніки, за шнурок не так жалко як за якіс рідкісні буратинки чи коливалочки)

Цитата:
Допис від rybolov Переглянути допис
А які моделі шнурів Вам подобаються?
Важко мені щось радити) попробую свої думки по шнурам сказати.
Ось позитивний досвід.
Курьоха Сигуар R18 0.3-1.5 мені подобається, але #0.3 не всім вона підійшла з мого оточення, може брак, може інший містичний вплив) Старше #0.4 8жилки вже йдуть, були різні за останні років 5, всіма залишився задоволений.
Егі металл за свої гроші доволі толковий шнурок, трохи жосткий, але тільки спочатку.
НагікуЙогі Санлайн( хз як там точно назва) в розмотці 250 метрів теж класний шнурок, але зараз вони не часті гості в нас.
СуперПе за свої гроші доволі таки нормальний шнурок, в мене 0.6 старий був колись, то я не грішив на нього.
Варівас 10х10 теж поки польот нормальний.
Але так щоб якийсь один ну прям на багато краще іншого- не можу сказати, в одних сподобалось одне в інших інше)
Маю три робочі катушки в різних розмірах, з доп шпулями, і намагаюсь підбирати шнури під умови, і тоді вони і служать довше, і функції виконують краще)
Docklfar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rybolov (28.02.2018), von Peschkoff (01.03.2018)