Перегляд одного допису
Старий 17.10.2006, 08:43   #716
Орёл
 
Реєстрація: 20.03.2006
Звідки Ви: Казатин
Дописи: 43
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Гриша
та черговий раз прийшло розчарування в китайському ширпотребіот шукаю собі для ваги від 15 гр шось більш меньш путнє і шоб коли убю то не жалко сильно. Слава богу аукнулось не на мені а на мому сотоварищу який довго убіждав мені що ріобі це нормальна катуха (купив він для тяжких приманок екусіму 4000)шоб тіпа як уб'є не дуже плакатись. Але даже після 3 місяців юзання вагами 10-20 грамів почався легенький стук і почав він на неї потрохи плюватись. Але добило його не це. Рибачили ми разом от в нього взяв крокодільчик але не витянув він його. катушичка підвела, тупо заклинила після того якщучка відійшла від лодки третій раз. Не знаю скільки важить даже приблизно но коли виходила на верх то довжина на вскидку (підробляю в тестя в столярній майстерні так що око наметане ) десь 1 метр 30 см. Він взяв блешню і поміряв глибину слідів в латуні (має доступ до точних вимірювальних пристроїв) так глибина сліда від зуба 2 мікрони
На слідуючий сизон будим шукати щось більш путнє і не дуже дороге от і пристрелюємося
Орёл зараз поза форумом