Перегляд одного допису
Старий 12.06.2017, 21:34   #137
romko16
 
Аватар для romko16
 
Реєстрація: 27.02.2012
Звідки Ви: Тернополь
Дописи: 347
Сказал(а) спасибо: 334
Поблагодарили 1.268 раз(а) в 50 сообщениях
Вже кілька років в кінці травня я завжди думаю де проведу першу лодочну риболовлю, як ми називаємо "Відкриття". Цього разу мені було не принципово виплисти на воду саме в той день як тільки пропаде нерестова заборона, головною метою було кудись тай попасти. Поступила пропозиція від товариш Дениса поїхати на нову для мене водойму, на що я зразу погодився. З собою планував взяти 2 комплекта, але так як на борту нас мало бути троє вирішив позичити в Дена Tiro, щоб зекономити місце і більш-меньш перекрити свої забаганки. Поставив будильник на 2:30,а проснувся раніше другої, спати вже не хотілось, випив кави, перевірив сумку, спакував канапки і пішов на заплановане місце зустрічі. Компанію нам склав товариш Дениса - Дядя Володя. На водойму приїхали десь за годину, на дворі вже почало сіріти, зняли човен з машини, вчіпили мотор і поплили ловити своє щастя
Першим "Відкрився" Ден, cпраюцвала Varuna від O.S.P

За деякий час схід в Дяді Володі, а мої шеди від SAWAMURA мовчать.
Хлопці полощать воблери, я продовжую впиратись в резину. Згодом Ден ловить щуку на МагСквада, також в кислотному кольорі.

Приблизно коло 9 поснідали, і з новим силами поїхали на пошуки.
Погода щуча - пасмурно, але клювати не хоче, кожен вичікує моменту покльовки, чую на тому кінці удар, а там окунець грам 100

З виходом сонця ситуація змінилась в кращу сторону, почали ловити всі і досить активно, розмір риби не міг не радувати, щука в районі кіло і окунь якого не стидно назвати трофейним, певно з УЛ спінінгом відвик я від такої риби.




Не знаю чи з кимось таке траплялось, у мене вперше, тягну щуку, хлопці наготовили підсак, а вона десь за 3м. від лодки вискакує мені в руки, зачепилась одним жалом тройніка в красовок і перекинула все що було під руками

Фото найбільшого окуня того дня, глибоко ковтнув приманку і пішла кров, якщо Вам в міру якихось переконань не подобається на таке дивитись - не дивіться, спеціально сховав під SPOILER
фото





Дякую хлопцям за рибалку і веселу компанію!
romko16 зараз поза форумом  
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей