Перегляд одного допису
Старий 13.02.2017, 23:16   #712
tosi
 
Аватар для tosi
 
Реєстрація: 11.04.2006
Звідки Ви: м.Львів
Дописи: 2.275
Сказал(а) спасибо: 448
Поблагодарили 3.932 раз(а) в 610 сообщениях
Аквадрук деколя

Розкажу про технологію, можливо помиляюсь, але результат дуже схожий. Технологія доволі проста, і найголовніше собівартість деколя смішна. Деколі можуть бути повноколірними і будь-якої складності.
Отже, купуємо чисту плівку для аквадруку н-д ось тут http://www.ebay.com/itm/301993903714 Ця плівка виступає основою для чорнил і подальшим переносом чорнил на поверхню, плівка ніби желатинова, розчиняється теплою водою від 3-5хв. Купуємо хімію для цієї плівки. Теж можна знайти, це не проблема. Далі друкуємо деколь на "струйному" принтері, обовязкове використання пігментних чорнил. Як правило ними не хочуть займатись, бо вони густіші ніж чорнила на водній основі і забивають сопло струйніка, якщо довго не користуватись. Якщо не маємо струйніка, шукаємо рекламну фірму яка займається друком різного роду реклами, обовязково взнаємо чи можуть вони друкувати саме пігментними чорнилами, і за 4грн., вам надрукують листок формату А4.
Далі, пшикаємо хімією (розчинником) на бланк і на сам деколь, пшикати краще десь де немає людей і швиденько біжимо до стапеля, чекаємо від 30с до 2хв. І клеємо деколь на бланк, сильно притискаючи до бланка і витискаючи повітря. Чекаємо десь 10хв, щоб деколь приклеївся і йдемо в ванну, поливаємо теплою водою сам деколь, плівка розчиняється під водою і на бланку залишається тільки напис. Далі знову йдемо на стапель і лакуємо, товщина деколя буде до 5 сотих міліметра
Є великий мінус даної технології Хімія дуже штиняє, штиняє зараза так, що мої "співмешканці", готові мене виселити нафіг з хати.

p.s. технологія класна, і досить дешева. Якщо в когось виникнуть додаткові запитання, розкажу все про що знаю.
tosi зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Inor (13.02.2017), lowoffice (14.02.2017), Олег68 (13.02.2017), Юра(Рівне) (16.02.2017)