Перегляд одного допису
Старий 09.02.2017, 10:49   #646
bib67
 
Аватар для bib67
 
Реєстрація: 13.10.2011
Звідки Ви: Киев - Борисполь
Дописи: 1.395
Сказал(а) спасибо: 3.914
Поблагодарили 4.100 раз(а) в 611 сообщениях
Цитата:
Допис від Ben Переглянути допис
1. Поясніть ще таку річ, читав я якісь статті про роботу ехолотів, наскільки зрозумів, то хвиля від датчика йде конусоподібно (приблизно) тобто сканує не лише те що прямо під лодкою і по сторонах, але і тещо робиться спереді і позаду лодки... тоді як відображається риба яка знаходиться позаду чи спереді лодки? тобто картинка на екрані подається в 2д
чи сканування проходить 2д зрізом, а не обємним конусом?
Я так розумію дно відображається на екрані те що знаходиться прямо під лодкою в момент часу, як на рахунок інших обєктів? як тоді зрозуміти те що хвиля йде конусом і повинна захвачувати обєкти які знаходятьмя спереді і позаду?
2. Також не завжди зрозуміло де знаходиться риба, з якого боку лодки і на якій відстанні, чи можна це визначити на нових моделях ехолотів?
3. Ніяк не розумію як можна визначити вид риби по даних ехолота? різно тіло риби дає різні дуги\ різні символи відображаються на екрані? я так розумію окунь, карась і лящ будуть давати +\- ті самі дуги\ символи теж стосується щуки і судака... тобто приходиться покладатись лише на інтуіцію, судак - на твердому камянистому дні, блище до дна, біла риба на мягкому дні в товщі води і т.д....
Буду вдячний за відповіді і ссилки!
http://fishing.kiev.ua/vb3/showpost....&postcount=623 - там есть и про то как определить вид рыбы и многое другое.
У меня на Хамах старых серий, рыба которая была не под лодкой выделялась пустым символом рыбки (при включенном ФишАйДИ), рыба под лодкой - сплошным символом.
А вообще по работе эхолотов, как настраивать, как определять и т.д очень много видео и статей. Если Вас это интересует, то не поленитесь и поищите. В рамках форума Вам не смогут все пересказать. Много прямых ссылок есть в этой ветке, если не ошибаюсь.
У меня самого нет прибора с боковым сканированием, но, проштудировав тему и разобравшись, что это сканирование из себя представляет, я определился однозначно - следующий мой эхолот будет обязательно с боковым сканированием. Пока что не потянул финансово. Думаю, брать надо минимум 9-ку, а она стоит оч.прилично!
bib67 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Ben (09.02.2017)