Перегляд одного допису
Старий 17.07.2016, 12:50   #153
D.J.Owl
 
Аватар для D.J.Owl
 
Реєстрація: 27.05.2010
Звідки Ви: Кременчуг. Громадянин України.
Дописи: 421
Blog Entries: 3
Сказал(а) спасибо: 327
Поблагодарили 321 раз(а) в 122 сообщениях
Цитата:
Допис від SL Переглянути допис
Народ, никто не сталкивался? Самонадувающийся коврик, с браком попался...
Схожа проблема (але більш глобальна) "наздогнала" і мене. Самонадув "Тера Інкогніта" завтовшки в 10 сантиметрів - на день народження свого часу подарували. Користуюсь четвертий рік - враження найприємніші. Три осені поспіль закриття сезону влаштовували на початку листопада - спалось на ньому майже як вдома на дивані...

Та два тижні тому провтикав - не виконав одне обов"язкове правило - в денну спеку, залишивши каремат в наметі, не відкрив клапана. Від впливу жарюки (а це літо на диво спекотне) тиск в середені каремату неприпустимо збільшився, і один боковой шов (сантиметрів 10) не витримав і розійшовся.

Враховуючи максимальну товщину каремату, та мою малу вагу спати на ньому все одно комфортно - моєю кістлявою, та всеж легкою "п"ятою точкою" він не продавлюється до землі, та все одно вже не так зручно. І в транспортуванні, відповідно, виникають складнощі - вітиснути повітря і закрити клапана вже не виходить - каремат все одно набирає об"єм і стримувати його в скрученному положенні вдається тільки завдяки стягування ременями.

Питання посте - чим (яким клеєм) заклеїти???


Цитата:
Допис від brutus Переглянути допис
"505" - Это универсальный клей (клеит почти все), который часто продается в вагонах метро...
Відверто кажучи всім цім "суперклеям" не дуже довіряю. Може дарма???

Заклеїти намагався двічи:


"Butacoll A" - тюбік цього клею в мене лишився після ремонту динаміків в акустичних колонках S-90 (міняв підвіс диффузорів). Клей начеб-то вселяє довіру... та на практиці не втримав шва. Вже під час скручування шов поліз.

Вдруге намагався класичним ""88" з технологією прогріву нанесенного клею феном. На дотик шов виявився більш міцним... та результат все одно негативний.

Найгірше те, що існує верогідність (коли не заклеїти шва) що він поповзе далі.
Як варіант - звернутись до знайомого "клейщика" ПВХ човнів - є в мене такий знайомий...
В мене вже є "рішення відчаю" - коли ніякий клей не візьме просто прошити стик голкою і нитками - щоб хочаб зафіксувати від подальшого розповзання...


Буду вдячний за будь-яку пораду. Чим їх буде більше, тим краще.

Востаннє редагував D.J.Owl: 17.07.2016 о 12:58.
D.J.Owl зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
SL (17.07.2016)