Цитата:
Допис від brutus
Я думаю відповідь на питання дуже проста. Один погоний метр труби коштує майже 34 грн.  А декілька нікому не потрібних лижних палок обійдуться у пляшку горілки  , або, якщо домовлятись у дитячому садку - у коробку цукерок.  
|
ну про бюджет ніхто не казав, тому і запропонував

плюс трубку можна купити якого забажаєш Ф і товщини стінки.
а пляшка горілки чи коробка цукерок зараз не так вже й дешево коштують

.. та і по дитсадкам/школам ще і побігати доведеться, не думаю, що ті палки лишились у кожному навч.закладі.