Перегляд одного допису
Старий 30.09.2008, 18:19   #26
Д.Е.Д.
 
Реєстрація: 08.06.2008
Звідки Ви: Киев
Дописи: 22
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
АРУ Шрамов С.Н. "Кто крышует браконьеров?"

АРУ<O</O
<O</O

Шрамов С.Н. ХТО «КРИШУЕ» БРАКОНЬЕРІВ?<O</O

<O</O

Україна чи не єдина держава в світі, де дозволено промисловий (квотний) вилов риби на внутрішніх водоймах.<O</O
<O</O
Для чого це робиться в Україні.<O</O
- по перше, заробляється на квотах, звісно заробляє не держава а чиновники які їх видають, <O</O
- по друге заробляють користувачі які показують вилов 10% від її реальної кількості, <O</O
- заробляють територіальні відділи рибінспекції, які обкладають своїм податком цих користувачів, <O</O
- заробляє оперативна держрибоохорона яка контролює: територіальні відділи, та тих же користувачів.<O</O
Що ж отримує пересічний Громадянин України ???<O</O
Рибу?<O</O
Податки?<O</O
Охорону рибних запасів?<O</O
Порядок на воді?<O</O
<O</O
Отримує він на базарі рибу, яка належить всім громадянам, по цінам які складаються з: хабаря на рибінспекцію, хабаря на оперативну рибінспекцію, хабаря керівництву, і ніде не видно інтересів держави та користь народу України.<O</O
<O</O
Весь цей бізнес доволі успішно контролюється, по вертикалі, за кожним рибінспектором, закріплена ділянка водойми, на яку йому дозволяється практично офіційно, давати дозвіл на браконьєрський лов риби браконьєрським бригадам. Залежно від кілограм совісті інспектора він має від двох до двадцяти таких бригад, і до п’ятдесяти відсотків отримує від них грошима, бензином, рибою.<O</O
<O</O
В кожній області працює приблизно до 100 інспекторів мало хто з них працює не по даній схемі.. От і приходиться брати під крило браконьєрів які в період «нересту» та восени відпрацюють з повна всі затрати ще й трохи залишиться.<O</O
<O</O
По всій Україні 30% риби виловлюється саме під час нерестової заборони, в літку на багато менше, в восени теж ідуть «жнива» але в державний бюджет гроші як не потрапляли так і не потрапляють.<O</O
В масштабах України тільки незаконний вилов «браконьєрський» складає якщо брати занижено в середньому на одного рибінспектора <O</O
чотири браконьєри (що явно занижено) які виловлюють в середньому 75кг. риби (теж занижено) та помножити на кількість областей то виходить дуже не погана кількість 100*4*75*27≈810000 кг щоденно приблизно в два рази більша кількість уходить вліво чи в право, як кому подобається, від промислових рибаків, тому, що виловивши 100кг риби на приймальному пункті записують лише 20-30% , квота мала, і якщо писати правду вона дуже швидко скінчиться. Причому в період нересту риба з ікрою, і відновлення рибнихзапасів не відбувається належним чином. На паперах проводиться і запліднення, але тільки відсотків 30 попадає в річки і моря.<O</O
<O</O
Якщо Ви думаєте що все вище викладене являється вигадкою сільського маргінала, із поросячого хутора то Ви глибоко помиляєтесь. На даний час (до виходу цього матеріалу) я ще являюсь Старшим державним інспектором риб охорони Дніпровського каскаду Шрамов Сергій Миколайович, і все це знаю не з слів, а сам відбув на воді довгі години. Мої звернення, та пропозиції до керівництва інспекції закінчувалися тим, що мені спочатку було заборонена видача бензину, але я продовжував працювати на своєму, не давали службового транспорту я використовував свій власний автомобіль і катер, перестали видавати посвідчення про відрядження, а потім в решті решт припинили видачу план-наказів, протоколів про адміністративне правопорушення тоді я був вимушений визивати на місце працівників правоохоронних служб які складали свої протоколи порушували кримінальні справи і отримували пошану від свого керівництва.
<O</O
З початку моєї праці при затримці браконьєрів я дуже часто отримував дзвінки від свого керівництва, мене просили не складати протоколів, а потім почали вимагати тижневих , місячних, квартальних, та узагальнених звітів про виконану роботу, а на моє питання як мені бути з тими браконьєрами яких я відпустив по дзвінку керівництва, почув несподівану відповідь:<O</O
«ТОБІ ПРИМАРИЛОСЬ».<O</O
Глибоко впевнений що невдовзі я буду звільненим, як не за власним бажанням, так за зґвалтування Мерлін Монро, чи з приводу агресії Грузинів.<O</O
<O</O
Але за час моєї роботи матеріалів, що до зловживання владою мого керівництва накопилось стільки, що хватить на довгий час інформувати моїх читачів.<O</O
<O</O
Ситуація яка зараз склалась в Україні ставить під загрозу знищення все рибне господарство, і наші діти в недалекому майбутньому можуть не побачити багатьох видів риб.
<O</O


Фотоматериалы:
<O
1. Беспредел.<O</O
<O</O

2. Бувший інспектор Цибулько Полтавської рибоохорони, який завдяки нашим зусильям вже не працює.

<O</O3-4. Незаконний вилов.

5-6. Формат камери не зміг зафіксувати затримання одразу п’яти човнів браконьєрів які працювали під «дахом» інспектора Медведєва с. Мишурін Ріг.<O</O
<O</O

7-8. А так ловлять громадські інспектора Полтавської області в період нереста.<O</O
<O</O

9. Можу трохи зацікавити моїх читачів і сказати, що наступна моя стаття розповість Вам про заробіток мого керівництва.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (15,1 КБ, 114 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (6,5 КБ, 88 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (12,2 КБ, 129 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (12,3 КБ, 102 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (14,8 КБ, 125 переглядів)
Тип файлу: jpg 6.jpg (15,1 КБ, 89 переглядів)
Тип файлу: jpg 7.jpg (13,8 КБ, 128 переглядів)
Тип файлу: jpg 8.jpg (11,4 КБ, 152 переглядів)
Тип файлу: jpg 9.jpg (8,7 КБ, 96 переглядів)
Д.Е.Д. зараз поза форумом