Перегляд одного допису
Старий 13.06.2016, 15:11   #965
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Exclamation Великий секрет !

Зараз відкрию свій великий секрет !
Багато хто з нас полюбляє ловити таку "обережну" рибу,як жерех. Ну,так склалося,що це по декількох причинах:ця риба ще більш-менш залишилася в наших водоймах ... поки залишилася ... ,в силу своєї поведінки. Також його цікаво ловити,споглядаючи на немалі розміри і неперевершену покльовку. Стосовно виважування,то,якщо відверто,"боєць" з нього так собі.
Спіймати його можна на безліч приманок,легше це робити ультралайтовим діапазоном приманок (в мене так,бо річка невеличка). І тут виникає проблема:не завжди легку приманку комфортно кидати мультиплікаторною снастю.
Декілька років експериментів і-"еврика" ... В сегменті металічних "бляшок" я знайшов ту,яка і летить відмінно,і ловить не гірше. Інші бляшки просто,як то люблять казати:"нЄрвно курЯт в сторонЄ !!!".
І це Правда !
Є така файна японська контора Tackle House,що славиться багатьма приманками для стрімової ловлі форелі,лосося і ін. жителів гірських водойм. Так ось,їй і належить виріб з однойменною назвою своїх не менш популярних воблерів,і ім"я цих блешень- TACKLE HOUSE Twinkle.
Ці бляшки нам подаються у різних вагових та кольорових гаммах,але не дивлячись навіть на невелику вагу,летять при киданні кастингом відмінно,жереха ловлять вище всіх похвал. Одним словом,хто спробує,все інше (стосовно блях) полишить назавжди !
І ось,знову збігав на базар та прикупив 29 штук !
P.S. В певних широтах на них навіть пташки люблять полювати !
P.S. Продавати та ділитися не буду,бо свого роду-ексклюзив і шкода.

twi.jpgtwi2.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей