Перегляд одного допису
Старий 27.05.2016, 15:48   #405
Docklfar
 
Аватар для Docklfar
 
Реєстрація: 17.04.2012
Звідки Ви: Одесса,Хмельницкий Библиотекарь
Дописи: 210
Сказал(а) спасибо: 513
Поблагодарили 2.037 раз(а) в 87 сообщениях
Цитата:
Допис від Burunduk Переглянути допис
А можно поинтересоваться чем Seaguar R18 не понравился? Ловлю им с начала весны, пока только положительные впечатления. Ну разве что краска слазит моментально, но это и так всем известно...
В мене в використанні були такі #0.3 #0.6 #1.2, відходили на славу! 0.6 і 1.2 повних 3 сезони по нашим дністровський бровам і траві в жабовниках, на 4й сезон не вийшли, пропала стабільність, часте тертя по абразивам дає про себе знати, почали рватись не стабільно, но всетаки на вузлі! Задоволений на 100%, це перші шнурки які так довго і стабільно працювали в моїх умовах!( а ні ще колись кастевей був 10лб, ще десь змотаний є, в друзів за пару місяців пішов в країну Мальборо, а в мене все гуд було) 0.3 зматав минулого тижня, він просто закінчився, і на вибросі 2.5грам колєбалочки видно було шпулю, тонкі шнури часто перев"язую і відрізаю метр-другий, а то щось вузлики часто мене підводять після вишморгування приманок з каміння, + бувають хоча й рідко, якісь петлі, а тонкі шнури після розплутуваня майже повністю втрачають міцність, приходилось викидувати десятку-другу метрів.

Приблизно так. за 0.3 0.4 чув не гарні відгуки, його особисто не купував, брав катло а він вийшов бонусом. Шнурів юзав не багато, але ще моделей 7-8 було, зрівняти є з чим. Моя думка така, мають право на життя, від мене рекомендацію отримують. ИМХО)

Зараз взяв 0.4метал, повторив 1.0 R18( не придумав чим замінити за ці кошти) і їх Light Tackle 1.5, будем пробувати. Звісно хотілось не 0.4 метал, а щось 0.2-0.3 але прайс на них змусив пробувати метал)
Docklfar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Serhii Kv (30.05.2016)