Перегляд одного допису
Старий 30.04.2016, 22:08   #345
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.091
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Важкий тиждень видався. Ввечері у п'ятницю хотілося одного - налити 150 коньяку і забути про все. Але є одне "але" (с) Щур. Кращий відпочинок це зміна заняття. І тому вирішив пристати на пропозицію нашого капітана продовжити курити "Brain" у ході першого етапу Чемпіонату міста Українка. В суботу всі нормальні люди відсипаються. Тільки Володя призначив виїзд на 5.00 і словом "відсипаються" короткий тривожний чотиригодинний сон назвати не можна. Сьорбнувши кави на заправці заздалегідь прибуваємо на місце події. Так як у п'ятницю зареєструватись учасником не вдалось, то думав просто половити рибку. Але і в Українці теж живуть нормальні люди, вони відсипаються у суботу і надають приїжджим гостям можливість виступити на змаганнях. Тому тягну сектор Д12 і йду готуватись. Це передостанній сектор вверх по течії. Трошки нижче (Д10) розмістився майбутній переможець Костя Бабіч. Підготовка вже доведена до автоматизму і час спливає швидко. Знайшов перспективну чисту ділянку на дистанції трохи більше 40 метрів. Ближче стати було ніде, досить різка брівка і далі у бік берега вже підростають натяки на майбутнє буяння вищої водної рослинності. Основне завдання - поглибити розуміння кормів "Brain" та специфіки їх використання в різних умовах. Рецептуру вигадав собі ще вчора - 2 кг Преміум Спорт і 1 кг Преміум Лящ світлого кольору. Для посилення сигналу роздачі халявної їжі влив ще по половині флакону бустерів Скопекс та Полуниця того ж виробника. З насадок у наявності були опариш, мотиль (дякую Ед Конюшевський), червоний та залишки пінки. Крупна фракція - недоварений горох. У стартовий закорм поклав 12 годівничок гороху. Тому що для мене Українка це лящ. Тільки лящ! Власне другою зловленою рибою він і був - підлящик грамів 200-250. Ось воно щастя! Але є одне "але"... І три години після цього повне фіаско. Докорми, зміна насадки, додаткова ароматизація корму, підрізка "червоного" - нічого не провокувало цю скотиняку на покльовку. Він там стояв, він буцав годівничку, він вигнав всю рибу, але у голові у нього була. мабуть, суцільна переднерестова еротика. За дві години до фінішу мені то набридло, терпець урвався. і я почав темпувати чистими "мізками". Густірка стала миттєво - з третього кормака риба і далі просто "кулемет". Годівничка не затримувалась на дні довше 30-40 секунд. Якщо не було покльовки - міняв насадку і знову у бій. За ці дві години наколупав свої півтора кілограми товарної риби і навіть заліз на четверте місце. Може було б варто і не впиратись у ляща і пнутись на п'єдестал, але головне завдання у мене все-таки була не перемога чи призи. Треба було успішно курити "Brain". І з цим я впорався. Коли включив темп, то навіть майбутній переможець Костя став іноді сумувати без покльовок. Та і рибка у мене була крупніша. Ось такий відпочинок після важкого тижня вийшов.
Тепер подяки. Перша - капітану. За спонтанну пропозицію і класний виїзд на змагання де без тренувань і ретельної підготовки ми виступили непогано (3+4 місця). Друга - бренду "Brain" і не тільки за спонсорську допомогу, але і за класний прикорм і ароматизатори. Третя - місту Українка і Клубу рибалок Українки. Ці хлопці роблять велику справу і у них світяться очі! То багато чого вартує... Еду Конюшевському за свіжого мотиля, який успішно скінчився за 10 хвилин до фініша. Анатолію Кислову (Федерація риболовного спорту інвалідів "Рисі") за суддівство і його колегам з ГО КРУ, прізвищ котрих я, на жаль, не запам'ятав.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  DSC_0132[1].jpg
Переглядів: 86
Розмір:  96,8 КБ
ID:	537011  
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
11 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей