Перегляд одного допису
Старий 24.04.2016, 16:28   #892
brutus
 
Аватар для brutus
 
Реєстрація: 12.06.2009
Звідки Ви: Израиль, Хайфский округ г. Нешер пенсионер.
Дописи: 2.130
Сказал(а) спасибо: 6.138
Поблагодарили 8.554 раз(а) в 1.612 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
причіп-палатка мені потрібен лише для переночувати,не більше,не менше. А в разі потреби,є і обігрівач для палатки,і набір сигналізацій з датчиками руху і абсорційний холодильник Dometic на 41 літру,який мене "підштовхнув" купити Янович,та куча ін. "бебехів" для комфортного проживання.

Та є такий столик. Але,якщо бути відвертим,то я не люблю їсти (так само,як і палити) там,де сплю. Товариш намовляє намет доробити,типу маркізи,але я не хочу (можливо,поки не хочу).

Такий варіант також розглядався,але я його відхилив. В разі потреби,товариш зробить за день таку конструкцію,яка закриє весь простір,але сумніваюся що таке буде.
Саме основне,що мені все сподобалося і робилося,як я вже говорив,повністю "з нуля",в т.ч. сам причіп, та використано якісні матеріали що служитимуть довгі роки. Там "халтури" немає !
Тарасе, добрий день. Я тебе поздоровляю з гарним надбанням. Намет вийшов класним, але ти дуже швидко зрозумієш, шо використовувати його тільки "для переночувати" це як стріляти з гармати по горобцях. Він здатен на більше. В ньому можна відпочивати на природі від декількох днів до місяця, а то і більше. Але в такому разі ти маєш, хочеш ти чи ні, зробити до намету якусь "закриту конструкцію" (але не маркізу) де б можно було разгорнути невеличку кухню, Їдальню та поставити холодильник, бо йго не можна ставити в закритому приміщені. Від дуже нагріває повітря і їсть кисень. Так що якщо в тебе є такий товариш, який може це зробити, домовляйся і хай робить. запас їсти не просить та кишеню не відтягує.
brutus зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Dohtur78 (24.04.2016)