Перегляд одного допису
Старий 01.04.2016, 22:32   #17
Maksimka1245
 
Реєстрація: 24.02.2015
Звідки Ви: Ровно
Дописи: 4
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 3 раз(а) в 1 сообщении
Доброго вечора ! Я Брагін Максим Русланович з м.Рівне на цьому форумі ставив на продаж воблера ОСП Рудра від ніка MAX25 люди мені поскидали кошти за них але я їх не відправив так як попав в ситуацію разом із братом що людина в якої ми це все купували напротязі 2х років ніразу не підводила тільки затримкой в декілька днів а тут просто ужасний кидок-подстава.. я завжди з братом продавали риболовний товар в інтернеті з успіхом і люди були задоволені на форумах харспін, дом рибака, харкарп, і група у вк Тоталспін.. наразі нас підставили і ми підставили людей я свою провину визнаю що немаючи ще товару на руках брав з людей гроші і зобов*язуюсь їх повернути з братом але є одне але мені потрібен час їх відпрацювати з братом так як всі кошти ми одразу переводили тій людині на веб мані ! Сума вилазить не маленька так як він не тільки воблера не вислав а і катушку спомби для коропової риболовлі ... Пишу Вам з проханням у вирішенні цього питання так як на старий нік я неможу зайти а там контакти всіх людей які відправляли мені кошти.. мені потрібні їхні дані для повернення коштів.. моя електронна адреса maxim.bragin1990@mail.ru Повірте я справді не хотів кидати людей так як мене багато хто знає, тим паче коли моя дружина вагітна і вона про це знає я лишнього гемороя собі не хотів щоб її засмучувати ... Я можу предоставить всі свої паспортні дані і подати людям розписки в електронному вигляді ! Надіюсь на допомогу і розуміння ! ДЯКУЮ
Maksimka1245 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням