Перегляд одного допису
Старий 27.03.2016, 14:52   #648
zDIOz
 
Реєстрація: 23.04.2013
Звідки Ви: Київ
Дописи: 260
Сказал(а) спасибо: 60
Поблагодарили 139 раз(а) в 98 сообщениях
тут багато промовляли що до флюра Sanyo і так далі. Я не знаю де ви їх берете, я чогось звик та люблю: "прийшов в магазин та купив, а не чекати тиждні/місяці та платити за доставку стільки ж скільки коштує покупка". Поділюсь і я трохи враженням від монки та флюра (ті що особливо запам'ятались, бо експериментів було багато).
1. Lineaeffe Take Akashi Ferrari Fishing (така його повна назва). Сам флюр трохи мутний та наче має фарбування якесь сіро-димчате. як основний - не годиться бо дуже жорсткий. Чудово підходить на поводки та відводи
2. Konger Steelon (fluorocarbon coated) - це не зовсім флюрокарбон, це монка з покриттям. Дуже сподобався як основна леска. Розривна більша ніж у флюра, м'якша, ріжеться на камінцях приблизно так само як і флюр, розтягається трохи більше флюра.
3. YGK Dread Line Shaker F1 - гарний флюр як для основи. В принципі не знаю що про нього поганого сказати. Як на мене - те що бажав від флюра на "основі". Єдине це ціна у порівнянні з конгером.

Чому у порівнянні з конгером... а тому що конгер - це 35-50 грн проти 200 грн в YGK. По поведінці дуже схожі але конгер трохи більше розтягується, все інше суб'єктивно здалось приблизно однаковим.

п.м. і да, для погратись є палочка м'ясна яка фактично працює від 0.5 до 3.5 гр. там на м'ясо мотав конгер стілон айс (той що до зим. рибалки) в діаметрі 0.10мм. Ловив цим комплектом коли лід частково зійшов (щоб відвести душу :-) ). Зрізів та обривів не було. Виліт в порівнянні з шнуром (не буду казати який бо зараз затюкають та будуть розповідати казки) більший приблизно на 10-20%, а головне обмерзання кілець - на шнурі на кожному другому-третьому забросі (шнур оброблений і кільця також), монка - продувка кілець раз на 10 забросів.

ну якось так.
zDIOz зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
pikehunte100 (28.03.2016), Yarick (30.03.2016)