Перегляд одного допису
Старий 26.03.2016, 05:42   #18
лехаа
 
Реєстрація: 24.09.2014
Звідки Ви: Киев и ниже по течению
Дописи: 198
Сказал(а) спасибо: 123
Поблагодарили 157 раз(а) в 58 сообщениях
Smile

Цитата:
Допис від rubolov Переглянути допис
Для общего , своего развития, если для вас не затруднительно, розтлумачьте будь ласка, що означає " ЯМАХА это ямаха" ?
Що таке є у Ямахі, такого ямахистого, чого немає в інших японських , американських ПЛМ ?
Особливо цікавить Я8 в порівнянні з Т9,8 ,
Єдине обгрунтування , що до сьогоднішнього часу я чув, "Ямаха8 лучше Тохи9,8, потому что я купил Я8 !", це як у подвохов в темі "спілкуаання на гарячі теми", чи якось так, розхвалюють п.о.пу и сеню, тому що вони за них голосували. Але ж це хибна позиція.
За останні три роки, домовився лише з однією людиною, щоб реально порівняти ці два ПЛМ. Трохи потеплішає і сподіваюсь що порівняємо, мені самому цікаво, то му що Я8 трохи важча ніж Т9,8. Єдина відмінність , у базовій комплектації -це відсутність у Т9,8 "осветительной катушки", але за різницю у ціні, можна придбати та встановити декілька катушок, було б куди.
Могу и Мерк10 дать на сравнение. МНЕ ЛИЧНО нравиться как Ямахи работают, и какие звуки при этом издают. Проехал человек мимо на Мерке,Сузуке, его слышно, а на Ямахе тихесенько пролетів.
лехаа зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням