Перегляд одного допису
Старий 05.03.2016, 01:57   #925
канада
 
Аватар для канада
 
Реєстрація: 17.03.2013
Звідки Ви: Торонто Канада
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 346
Поблагодарили 1.392 раз(а) в 239 сообщениях
Коли пішла така пянка,то добавлю від себе.До речі Рома ти забув про кілька плюсів мульта,це чутливість снасті і робота з флюром.Для мене в мульті тільки один серйозний недолік,це не така універсальність як у мясорубки,бо під легкі ваги треба лайтовий мульт,під середні другий,під важкі третій,з вобами теж не всі котушки працюють добре,а одною мяскою і паличкою можна закрити 70% потреб.На реальній рибалці хоч з лодки хоч з берега,нічим абсолютно не поступаюся двум товаришам зі значно більшим досвідом,чим у мене,з лодки взагалі по дальності ніколи не поступався(ловимо до речі не тільки басса,а багато іншої риби,де часто потрібно далеко кидати,бо вода в більшості озер така прозора,що риба бачить лодку і за 30-40м)воблери особливо погані летуни у мене летять краще ніж з мяса.Так що багато проблем дійсно надуманих.Да мульт далеко не універсальна снасть,і щоб закрити всі дисципліни досить дороге задоволення.З заросших берегів і тієїж надувнушки я б якби мав мясні снасті лібше іх і користував.А наші спртсмени взагалі не показник,як приклад почитайте на форумі МІДИ не далі як вчора відповідь Пітерцова чому він на змаганнях не кристується мультом.Його доводи просто смішні,наприклад він мясом значно швидше робить проводку і обловлює територію!Це говорить про те що людина просто з дитинства ловить мясом і досконало не володіє мультом,бо оволодіти не вистачає часу,а ще подивіться його рекомендації по вибору мультів і картина вимальовується геть не приглядна.Я починав з мульта,і мясом дуже поганенько володію,можливо тому більшість проблем мене не зачіпають,та і 99% рибалок з лодки в якій завжди мінімум 8 зібраних комплектів,які закривають 90% моіх потреб в ловлі всіх видів риби,і любою вагою і типом приманки.А якби я не мав таких можливостей,то з берега ,або надувнушки ловив на два спіна і дві мясорубки і не морочив собі голови.Тим більше що для багатьох в бувшому союзі мульт це як модна забавка,бажання чимось виділитися з основної масси ,а не потреба.І тільки половина просто хоче спробувати щось нове,і напевно тільки у 10-20% риболовів умови рибалки дійсно краще підходять для мульта(до речі як і у нас теж).Так що більшість з нас просто захопилися мультом(а він зараза затягує)от і все.

Востаннє редагував канада: 05.03.2016 о 02:22.
канада зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Aryll (05.03.2016), BHill (05.03.2016), Compozitor (05.03.2016), KaLAN (09.03.2016), pikehunte100 (05.03.2016), RENSI (06.03.2016), Restavrator (26.09.2016), vis60 (05.03.2016), Yarick (11.03.2016)