Перегляд одного допису
Старий 03.02.2016, 13:18   #263
Валерий ua
 
Аватар для Валерий ua
 
Реєстрація: 20.01.2007
Звідки Ви: Ненька Україна м.Чернігів
Дописи: 6.012
Blog Entries: 4
Сказал(а) спасибо: 7.329
Поблагодарили 20.640 раз(а) в 4.219 сообщениях
Блд!Каждый день новости всё "лучше"

Абромавичус заявив про відставку. Одна з причин - Кононенко
http://www.pravda.com.ua/news/2016/02/3/7097676/
В.Шабунін
Цитата:
Це Рубікон для всіх людей навколо Порошенка. Кожен має визначитися на чиєму він боці: Кононенків чи Айвараса. Цей вибір визначатиме, хто з вас кінцево перетвориться в Ань Герман, Чєчєтових чи Олійників, а хто залишиться з гідністю і репутацією.
Якщо піде Айварас, а Кононеко залишиться в Раді, то БПП можна одразу перейменовувати в Партію Регіонів.
Міхеіл Саакашвілі
Цитата:
Вчинок мужньої людини
Вчора довго говорили з Айварасом Абромавічусом і він розповів ще багато всього цікавого. Хіба не сумно, що литовці і грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку людей, що хоч і народилися в Україні, але прорвалися у владу, завдають шкоду її інтересам. Я працюю разом з Айварасом в Раді з реформування держпідприємств, головою якого я став з його ініціативи і хочу підтвердити, що всі наші ініціативи по зміні керівників держпідприємств блокуються особисто Прем'єр-міністром з подачі одного з лідерів фракції БПП-Солідарність в Раді - Ігоря Кононенко і ще декількох груп впливу.
Сподіваюся, 16 лютого Рада знайде в собі сили не тільки відправити уряд у відставку, а й забезпечити те, щоб наступний уряд був повністю захищений від тіньових інтересів з президентської, прем'єрської або будь-яких інших фракцій. Також впевнений, що у всіх основних фракціях є достатньо здорових сил і вони зможуть підтримати процес очищення. Думаю, Верховна Рада повинна провести публічні слухання, запросити і Айвараса і пана Кононенко і на всі питання повинні бути дані вичерпні відповіді, я особисто теж готовий виступити на цих слуханнях. Ми повинні розблокувати найважливіші економічні реформи і приборкати корупційні інтереси.
Там ще й депутати Бундестага висловлювались про ГПУ.
Цікаво,як на фоні цього почувається президент,якщо з різних офіційних сторін йде критика його команди? "Кіт Васька слухає да їсть"?


Востаннє редагував Валерий ua: 03.02.2016 о 13:33.
Валерий ua зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Niko (03.02.2016), rubolov (03.02.2016), Ліквідація за власним бажанням (03.02.2016)