Перегляд одного допису
Старий 10.01.2016, 02:54   #548
канада
 
Аватар для канада
 
Реєстрація: 17.03.2013
Звідки Ви: Торонто Канада
Дописи: 389
Сказал(а) спасибо: 346
Поблагодарили 1.392 раз(а) в 239 сообщениях
До речі у мене теж ні ондним Кроєм не вдавалося далеко кинути,навіть всі кажуть що Дика річка дуже кидуча,а у мене при спробах на стадіоні при порівнянні,старий Шимано Компре тестом до унції довжиною 6,6 завжди жбурляв голий груз 14гр далі на добрих 5м хоча Річка тестом до 21гр і довжиною 8,6.При чому дальність Річкою жодного разу не перевершила 50м, ну і лише деколи вдавалося кинути 55м,а Компре стабільно 55 -60м.Так я ту Річку жодного разу на рибалку і не брав,я її не зрозумів і не подружився.Так і стоїть уже років зо 5 в куточку шафи.Хоча придбав начитавшись форумів про її відмінні якості.Забув написати кидався з обох спінінгів одною катькою,але якою вже не памятаю,здається то був Баспро кваліфер,не дуже кидучий мульт.А взагалі з всіх перепробуваних мною паличок і мультів жодним комплектом,як мені здається голий груз 14 гр ,мені не вдавалося кинути далі 66м,здавалося 60м легко,а от далі хоч зі штанів вистрибуй,як не відстріл то перебіжка,то просто далі не летить.Правда я не рахую себе профі по закидам на далеку відстань,тим білше я невмію кидати з двох рук.Правда напевно і не зовсім безрукий,влітку була ситуація коли з лодки потрібно було в борщ далеко пуляти жабою,колега Кроєвським Торнаментом з мясом ,як не пробував не зміг мене дістати(я кидав Е6Х) правда у мене була нитка 14лб ,а у нього 20лб.Хоча і тут напевно моя теорія про поганеньку кидючість Кроїв підтвержується.Або у нас обох руки криві.

Востаннє редагував канада: 10.01.2016 о 03:05.
канада зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
Vossa (10.01.2016)