Цитата:
Допис від tosi
Витя, в різьбовій втулці силову нагрузку несуть перші 3-5 витків  Тобто довжина різьбової втулки достатньо навіть 10мм. Я з різьбою розбирався досить багато, ніяк в мене не виходило, тому вивчав тему. По дюралі теж все набагато простіше, швидше за все там або В95 або Д16Т, надійності там дійсно більше ніж достатньо, анодування навіть ще трішки добавить механічної стійкості до стирання верхнього шару. І хоч ця дюраль не крихка, і якась пружність там звісно присутня, але я б все одно робив з бронзи, або дійсно потрібно робити багато цанг, щоб максимально точно були підігнані під бланк. В кашкета до речі на бланк вроді як вклеюється втулка з накаточною поверхнею, теж плануєш так робити? А то стискати голий бланк цангою, фіг його знає, але якось стрьомно 
Щоб гайка форегріпа не подряпала лапку катухи, треба точити на конус в 7 градусів, а також зняти внутрішню фаску.
|
Толик, будет выточено "пап" несколько штук- они снаружи будут подогнаны под внутреннюю часть цанги- притерты если надо. А внутри "папы"- ну куда будет вклеен сам бланк- можно рассверлить-подогнать под любой бланк даже на коленку. А цанга одна- она достаточно пружинит и держит-и в нее будут вставлятся и зажиматься на трении гайкой-форгрипом. По цанге- мастера дали гарантию- держать будет- они на цангах- "зубы съели"

. У японцев цанга из пластика- поэтому и на "папе" нанесены насечки. У меня- металл-и "папа" тоже- и зажать цангу гайкой можно до посинения- если есть сомнения, площади примыканя белее чем достаточно. Токаря и глубину посадки бланка в "папу" расчитали с запасом- три максимальных диаметра- тоже с "головой".
ПС: за концепт- сильно не бодайте- это моя первая в жизни ручка спиннинга