Перегляд одного допису
Старий 15.04.2015, 21:53   #53
Fishing with DRUG
 
Аватар для Fishing with DRUG
 
Реєстрація: 02.01.2014
Звідки Ви: Kyiv
Дописи: 46
Сказал(а) спасибо: 1.106
Поблагодарили 2.145 раз(а) в 37 сообщениях
Деснянські судачочочочки (там де можна - від високовольтної мережі через р.Десна)

Всім доброго!

Вранішня фіз- риб-зарядка-експромт на простори Десни (там де можна - по витягу "...від високовольтної мережі через р.Десна..." ) подивитись як там риб поживає. Почалося з того, що сіноптік, котрий .уа, нажухав мене з погодою - дощ мав початися пообіді, а почався в 8 ранку акурат після того, як я приїхав, а от закінчився якраз після обіду)

Мокро, сиро, погода - #цемэрзость, глина до черевиків приліпає кілограмами, але ж не їхати назад несолоно хлебавши. В принципі, у природи для рибака немає поганої погоди, якшо риба клює).



Точки по березі вирішив не ревізувати, т.я. навіть жип на повному приводі по глині як корову по льоду розкорячувало - обстежував тільки одне перевірене місце.



Поспостерігав за жерехом - і не пахне, ні одного натяку на присутність. Продовжив епопею по береговому судаку 2015.

Що сказати - кьов був, але клював кликастий ну майже "по часам" - одна покльовка на годину . З усіх покльовок вдалося реалізувати 2.



Покльовки були дуже делікатні, на межі чутливості. Риб в'ялий, навіть при виважуванні особливо не пручався.



В меню кликастого сьогодні переважали раки (в співвідношенні з віброхвостами), особливої прив'язки до кольору не було - кожна покльовка була на інший колір і іншу форму.



Мелочевка відправилась доростати до більш пристойних розмірів.



В звітах за цей місяць правильні рибацюги запиляли гарну і важливу тему (не знаю чи можна лінки внутрішні ставити, коротше пост №110) - #soberimusorchallenge #soberimusor #soberimusor2015 - з задоволенням приєднався, і буду челенджити в подальшому:

До-після-результат









А сміття просто пппц.... 60 літровий пакет зібраний на ділянці 10х10м...

PS: хто колись обірвав вертуху - вона виловлена, забирай



Всім правильним риболовам - НХНЧ і трофеїв! Бережіть природу, вашу мать!
Fishing with DRUG зараз поза форумом  
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Crazy Squirel (29.05.2015), гнном (01.07.2015), Снежек (02.07.2015)